Rapunzel sendromu nedir? 5 Eylül Hadi ipucu sorusu ve cevabı haberimizde Hadi bilgi yarışması takipçileriyle buluşuyor. Müge Boz ve Merve Toy'un sunumuyla her akşam 20.30'da oynanan Hadi bilgi yarışması, tüm hızıyla devam ediyor. Her gün sosyal medya hesaplarından ipucu vermeye devam eden sevilen yarışma, günün ipucunu yayınladı. Bugünün yani 5 Eylül'ün ipucu 'rapunzel sendromu' oldu. Rapunzel sendormu nedir? Rapunzel sendromu teşhisi ve tedavisi nedir? Rapunzel sendromu ile ilgili genel bilgiler haberimizde.

RAPUNZEL SENDORMU NEDİR? 5 EYLÜ HADİ İPUCU SORUSU VE CEVABI İÇİN TILAYIN

Hadi Nedir?

AppStore’larda yerini alan HADİ artık Androidlerin de cebine girdi. Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen yarışma; günde iki kez yayınlanıyor. Yarışmacıların binlerce lira gerçek parayı 12 soruyu bilmeleri durumunda kazandığı yarışmada; eğlence ve heyecan bir arada. Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsiz. Yapılması gereken tek şey, daha önce bildirilen yarışma saatinde uygulamayı açık tutmak. Akabinde telefon ekranını dolduran sunucu; canlı yayında soruları ardı sıra soracak; oyuncular ise çoktan seçmeli cevapları tek bir tık ile yanıtlayacak. Yanıtlama süresi ise on saniye. Yarışma sırasında yarışmacılar canlı yayında yazışabiliyor, arkadaşını yarışmaya üye edenler ise ekstra can hakkı kazanıyor.

Hadi, mobil dünyada bilgisine güvenenlerin yeni trendi olarak dikkat çekiyor.

Aralarında 15 yıldan fazla sürede onlarca dijital ürüne imza atmış; Emre Ulusoy, Gökhan Örün ve Lenasoftware ekibinin bulunduğu, tecrübeli yönetim kadrosu ve yurtdışı kaynaklı yatırımcıları ile Hadi; “cepteki televizyon” teriminin karşılığı olmak amacıyla teknoloji alanında çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.