Türkiye'nin evsahipliğinde Antalya'da düzenlenen G20 Liderler Zirvesi'nde dünyanın dört bir yanından liderler baş başa ve heyetler arası görüşmeler gerçekleştirdi.
Zirve için Türkiye'ye gelen devlet ve hükümet başkanları, bakanlar ve uluslararası örgütlerin liderleri, zirve oturumlarına katılmanın yanı sıra katılımcı diğer ülkelerin liderleriyle bir araya geldi.
Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ile Fransa Dışişleri Bakanı Laurent Fabius, Kanada Başbakanı Justin Trudeau ile Fransa Dışişleri Bakanı Laurent Fabius, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile Japonya Başbakanı Şinzo Abe, İtalya Başbakanı Matteo Renzi ile Meksika Cumhurbaşkanı Enrique Pena Nieto, İspanya Başbakanı Mariano Rajoy Brey ile Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile Arjantin heyeti zirve vesilesiyle bir araya geldi. 
Tusk ve Juncker'in temasları
Son dönemde Suriyeli sığınmacı akını nedeniyle Türkiye ile görüşme trafiği hız kazanan Avrupa Birliği'nin temsilcileri de zirvede yerini aldı. Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk ve Avrupa Komisyonu Başkanı Jean Claude Juncker oturum ve çalışma yemeklerindeki görüşmelerin yanı sıra ikili temaslarda da bulundu.
Tusk, Avustralya Başbakanı Malcolm Turnbull ve Hindistan Başbakanı Narendra Mondi ile bir araya geldi. Juncker ise Turnbull ve Mondi'nin yanı sıra Japonya Başbakanı Şinzo Abe ve İtalya Başbakanı Matteo Renzi ile görüştü.
Bazı ülke liderleri de ikili görüşmelerde bulunamasa da törenler ve oturum aralarında sohbet etme fırsatını kaçırmadı. 
Zirve sırasında Avrupa Komisyonu üyesi ülkelerin liderleri Fransa'da düzenlenen terör saldırılarında ölenler için bir dakikalık saygı duruşunda bulundu. Saygı duruşuna İspanya Başbakanı Mariano Rajoy Brey, Almanya Başbakanı Angela Merkel, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk, Fransa Dışişleri Bakanı Laurent Fabius, AB Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, İngiltere Başbakanı David Cameron, İtalya Başbakanı Matteo Renzi katıldı. Avrupalı liderler, saygı duruşundan sonra Fabius'a taziyelerini iletirken, sohbet etme fırsatı da buldu.
Obama ve Putin'in "Suriye" görüşmesi
Öte yandan, ABD Başkanı Barack Obama ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, resmi olarak ikili görüşme yapmasa da G20 Liderler Zirvesi'nde bir araya geldikleri otel lobisinde yaklaşık yarım saat dünya meselelerini tartışma fırsatı buldu. İki lider, çalışma toplantılarından birinde verilen arada Suriye konusunu detaylıca masaya yatırdı. 
Putin, İngiltere Başbakanı David Cameron ve İtalya Başbakanı Matteo Renzi ile de ayrı ayrı görüştü.