Erkenci Kuş 12. bölüm fragmanı ve Erkenci Kuş 12. bölüm önizleme yayınlandı mı merak ediliyor? Erkenci Kuş 11. bölüm izleyenler gelecek hafta yayınlanacak olan bölüm için şimdiden heyecanla bekliyor. Can ve Sanem'in arasında yaşananları anlatan romantik komedi türündeki dizi, rekor kırmaya devam ediyor. Büyük bir izleyici kitlesi olan ve sevilen dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği merak ediliyor. Sezon dizileriyle başa çıkıp çıkamayacağı tartışılan dizi, salı akşamları reyting rekorları kırıyor. Erkenci Kuş 12. bölüm fragmanı, Erkenci Kuş 12. bölüm önizleme, Erkenci Kuş 11. bölüm izle, Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı, Erkenci Kuş son bölüm izle gibi internette araştırılan konulara dair tüm detaylar haberimizde...

ERKENCİ KUŞ 12. BÖLÜM ÖNİZLEME FRAGMANI

ERKENCİ KUŞ 12. BÖLÜM ÖNİZLEME VE FRAGMANA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ERKENCİ KUŞ 11. BÖLÜM ÖZETİ

Sanem, Can'la her şeye hazır ama ya aralarındaki onca engel buna izin verecek mi? Polen, set bitiminde Emre’nin arabasıyla eve dönüyor, Can da ona ortalığı toparlayıp gelme sözü verir. Doğum günü de yaklaşırken, Polen’in büyük beklentiler içerisine girecek. Acaba Can ona sürpriz parti mi yapacak, yoksa baş başa mı kutlayacaklar?

Osman’ın yıldızı catering için geldiği sette parlıyor. Yeni çekimler de çıkınca Zebercet kıskançlığıyla ortalığı ayağa kaldırıyor.

Mevkıbe bakkalı eşi Nihat’a geri vermek istiyor ama Nihat’ın gözü reklam sektöründe. 

Sanem bu sefer kararlı, karşısına çıkan herkese savaş açacak. Bu savaşın bir kazananı olabilecek mi...