16 haneli rakamı bulunan ve e-ticaret siteleri ya da online oyun siteleri gibi bir çok yerde geçerliliği bulunan paykasa sanal kartı, güvenlikle ilgili soru işaretlerinin akıllardan silinmesine yol açmaktadır.

Sadece bir defa kullanım imkanı bulunan ve sonra kendini imha ediyor olan paykasa, bu özelliği ile de çalınma riskinden sizleri kurtarır. Paykasa kart ile ödeme yapmak için öncelikle paykasa ile ödeme yapmayı seçip kart numaranızı girmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise ödeme işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Paykasa Kart Bozdurma Nasıl Yapılır?

Paykasa kart ile ilgili bilinmesi gereken özelliklerden biri de ihtiyaç halinde bozdurulabilmesidir. Paykasa bozdurma işlemi yapmak çok hızlı ve kolay bir işlemdir. Bunun için kartınızın içerisinde limitinizin bulunması gerekir.

Müşteri temsilcisi ile irtibata geçip paykasa kart bozdurma talebiniz olduğunu söylediğinizde, içerisindeki limitin tutarı kadar hesabınıza nakit para aktarılır. Ancak bunun için müşteri temsilcisine paykasa kart numarasını ve banka hesap bilgilerinizi bildirmeniz gerekmektedir. Paykasa kart bozdurma talebi sonrasında paranın kısa sürede hesabınıza geçtiğini görebilirsiniz. En yüksek kurlardan paykasa kart bozdurma işleminizi yapıp, nakit sorununuza çok hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüm bulabilmektesiniz.

https://www.hızlıpaykasa.com