16.03.2018 08:53
Çukur 21. Yeni Bölüm Fragmanı İZLE| Çukur 20. Son Bölüm Özeti

Çukur 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen Çukur 20. bölüm ardından yeni bölüm fragmanı geldi. Çukur 21. fragmanı haberimizde. Çukur 20. son bölümde neler yaşandı? Çukur yeni bölüm fragmanı ve Çukur son bölüm özeti haberimizde. İşte Çukur 21. son bölüm fragmanı

Çukur 21. son bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur 20. bölüm ardından Çukur 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Çukur dizisi bu hafta da nefes kesti. Yayınlandığı her bölümde yeni heyecanlarla gelen dizinin son bölümünde neler yaşandı? Çukur 20.son bölüm izlemek için haberimize bakabilirsiniz. Yaşanan heyecanlı dakikalardan sonra dizinin final bölümünde Çukur yeni bölüm fragmanı geldi. Çukur ilk sahneye İdris Koçavalı'nın mahalleliye söylediği ve 'Biz para değil insan biriktiririz' sözleri damga vurdu. İşte Çukur 20. son bölüm ve Çukur 21. yeni bölüm fragmanı izle

ÇUKUR 21. BÖLÜMDEN İLK SAHNE YAYINLANDI

Çukur 21. bölümden ilk sahne ve Çukur 21. bölüm fragmanı sitemizde yer alıyor.  Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un 21. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Tüm Koçovalıları kahvede toplayan İdris Koçovalı’nın kimseyi Çukur’da zorla tutmadığını dile getirdiği sahnede, “Biz para biriktirmeyiz, biz insan biriktiririz. İnsan biriktirmek kolay değildir bunu da bil dedim. Çukur’da taht maht yok evlatlar!” sözleri dikkat çekiyor.

ÇUKUR 21. BÖLÜM İLK SAHNE

ÇUKUR 21. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

ÇUKUR 20. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA

Çukur'da üzen ayrılık Çukur'da üzen ayrılık Show Tv ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran dizide bir ayrılık yaşandı.

ÇUKUR 20. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukur’un bu akşam ekrana gelecek 20. bölümü heyecanlı dakikalara sahne olacak. Çukur’da nefesler tutulur ve gözler yıllar sonra birbirlerine kavuşan baba-oğula yani İdris ve Vartolu’ya çevrilir. İdris’le yüzleşen Vartolu’nun önünde iki seçenek vardır: Salih Koçovalı olarak geçmişte kaçırdıklarını yaşamak ya da Vartolu Sadettin olarak ‘Çukur’da fırtına estirmeye devam etmek. Vartolu, hayatının en zorlu yol ayrımına gelirken, Selim’i Baykal’ın vurdurttuğunu öğrenen Yamaç ise öfkeden deliye döner ve harekete geçer. Tüm dengelerin alt üst olduğu bölümde gözünü hırs bürüyen Baykal ise etrafındaki herkese tehdit saçarken, Yamaç için geri dönüşü olmayan bir acıya sebep olacaktır. Çukur’da herkes için tehlike çanları çalmaktadır.

ÇUKUR 20. BÖLÜM FRAGMANI

Çukur yine zirvede | 12 Mart reytingleri Çukur yine zirvede | 12 Mart reytingleri 12 mart reytingleri açıklandı. Pazartesi günlerinin zirve sahibi Çukur bu haftada birinciliği korudu. Peki Söz kaçıncı sırada?

YORUMLAR