17.04.2018 23:21
Survivor'da Kim Elendi, Kim Gitti? | Survivor Elenen İsim KİM? (Survivor 2018 ELEME)

Survivor 2018'de üst üste kural değişikleri yaşandı. Dokunulmazlık oyunu artık 2 kez oynanıyor. Survivor 2018’de eleme konseyinin stresini en çok yaşayan Gönüllüler takımı bu haftada iki dokunulmazlık oyununu da kaybettiler. Survivor'da kim elendi, kim gitti? Survivor elenen isim kim? Diye merak edenler haberimizden bulabilir.

Survivor 2018’de geçtiğimiz hafta konseyin sonunda Nagihan’ın takım adına yaptığı talep ile Cumali’nin Ünlülülere geçip geçmeyeceği büyük bir merak konusuydu. Cumali’nin Ünlülüler’e geçmeyeceği Alp Kırşan’ın açıklaması ile netleşti. Survivor’da iki dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler kaybetti. İlk konseyde Cumali oy çokluğu ile aday oldu. Bireyse dokunulmazlığın sahibi olan Hilmicem adadan bir kızın gitmesini istemiyorum diyerek Hakan’ı ismini söyledi. Bu hafta eleme adayları Hakan,Cumali ve Damla oldu. Haftanın en iyi performansının sahibi Damla,Sahra Turabi oldu. Ödüllüleri kek, süt ve vitamin oldu. Adem Hakan, Cumali ile aynı potada olmakta dolayı üzgün olduğunu söyledi. Gönüllüler’den bir aday daha çıktı. Damla üçüncü aday oldu. Cumali seromonide Nagihan’a meydan okudu. ‘Konseyde karşıma çıkmaya cesaretin olsun.Survivor'da elenen isim Cumali oldu.Survivor’da Ünlülüler takımından Berna Canbeldek adaya mecburen veda edeceğini Acun duyurdu. Survivor'da kim elendi, kim gitti? Survivor elenen isim kim? İşte Survivor 2018 Eleme

SURVİVOR'DA ELENEN BELLİ OLDU (TIKLA ÖĞREN)

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da oynanan dokunulmazlık oyununda iki takım yarışmacıları da performanslarını ortaya koydu. Dokunulmazlık oyununda bir türlü kazanmayı beceremeyen gönüllüler takımı bu akşam da mutlu sona ulaşamadı. Zorlu parkurda yarışan iki takım yarışmacıları son ana kadar mücadele verdi. Ünlüler takımı deneyimiyle dokunulmazlık oyununda adeta şov yaptı ve oyunu 10-3 kazandılar. Böylelikle haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf gönüllüler takımı oldu.İkinci dokunulmazlık oyununda Gönüllüler kaybetti.


ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında yapılan takım oylaması ile ilk eleme adayı belli oldu. Takım kararıyla verilen oylamada en çok ismi çıkan kişi Cumali oldu.  İkinci eleme adayını ise gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Hilmi Cem belirledi. Hilmi Cem doğru eksilmeleri adına oy potansiyeli güçlü olan Hakan'ın ismini verdi. Böylelikle haftanın ilk dokunulmazlık oyununda eleme adayları Cumali ve Hakan oldu.İkinci dokunulmazlık kaybedilmesi ile oy çokluğu ile aday Damla oldu.

Survivor'da eleme adayları kimler? | Survivor elenen isim belli oldu Survivor'da eleme adayları kimler? | Survivor elenen isim belli oldu Survivor'da yine büyük bir farkla Ünlüler dokunulmazlık oyununu kazandı. Oy çokluğu ile Cumali, bireysel dokunulmazlık alan Hilmicem'in söylemesi ile Hakan eleme adayı oldu. Survivor'da eleme adayları kimler? diye merak edenler en detaylı şekilde haberimizden bulabilir. Survivor elenen isim belli olduğu an buradan görüntüleyebilirsiniz.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da bu hafta ünlüler ve gönüllüler takımı oldukça aç olan karınlarını doyurabilmek adına mücadele ettiler. Survivor'da 10 haftadır hiç ödül kazanamayan gönüllüler takımı oldukça aç durumdaydı ve Alp Kırşan ödülü açıkladığı an da adeta oyuna kilitlendiler. Gözleri bağlı bir şekilde arkadaşlarının yardımıyla parkuru tamamlamaya çalışan yarışmacılar, zorlu dakikalar yaşadılar. Kafa kafaya giden mücadeleyi gönüllüler takımı kazandı ve uzun bir süreden sonra ilk defa yemek yeme fırsatı buldular.


CUMALİ HAKKINDA KARAR VERİLDİ

Survivor'da geçtiğimiz hafta ada konseyinin ardından Nagihan'dan Acun Ilıcalı'ya sürpriz bir istek gelmişti. Gönüllüler takımında yarışan Nagihan, takım arkadaşlarıyla konuştuğunu belirterek, takımının sayı kazanabilmesi adına Cumali'nin ünlüler takımına geçmesi yönünde, Acun Ilıcalı'ya talebini iletmişti. Yapılan değerlendirmelerin ardından Acun Ilıcalı, Cumali'nin gönüllüler takımında devam etmesine karar verdi.

CUMALİ ADAYA VEDA ETTİ

Acun Ilıcalı'nın adını açıklamasından sonra oldukça üzülen Cumali konuşmakta güçlük çekti. Survivor'a katılmak için kendisine destek olan herkese teşekkür eden Cumali, rakip takım ve kendi takım arkadaşlarına sarılarak veda etti. Takımda yakın dost olan Hakan'la vedalaşması sırasında da duygusal anlar yaşandı. Hakan'la vedalaşan Cumali, 'Survivor'da sahip olduğun en güzel şeylerden biri dostluğun oldu' dedi. Hakan'nın da vedalaşma sırasında gözleri doldu.

Acun Ilıcalı ise Cumali'yle ilgili konuşarak, 'Kişiliğinle herkesin gönlünü kazandın. Eğer performansın da daha iyi olsaydı, Survivor'ın şampiyonluk adaylarından biri olurdun. Seni tanımaktan mutluluk duydum. Artık Survivor ailesinin bir parçasısın' dedi.

CUMALİ AKGÜL KİMDİR?

Cumali Akgül, Iğdır'da dünyaya geldi. 32 yaşında olan Akgül, daha önceden de Survivor'a başvurmuş ancak kabul edilmemiştir. Programa katılarak yarışmacı olmak için Iğdır'dan İstanbul'a 50 gün boyunca 1500 kilometre boyunca yürüdü.

Survivor Cumali Akgül Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? | Survivor Cumali ELENDİ Mİ? Survivor Cumali Akgül Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? | Survivor Cumali ELENDİ Mİ? Survivor'a büyük azmi ve hırsı ile giriş yaptı. Iğdır'dan İstanbul'a yürüdü. Kendini Survivor kabul ettirdi. Survivor Cumali Akgül kimdir,nereli,kaç yaşında? Survivor Cumali elendi mi? sorularının cevabı burada.

Cumali Akgül, Beyaz Show'a katılmış ve Acun Ilıcalı, canlı yayında Cumali Akgül'ün Survivor gönüller takımı kadrosuna alındığını duyurmuştu. Böylece Cumali Akgül, Survivor'a katılmak için yaptığı 50 gün süren 1500 kilometrelik yürüyüş sonrasında Survivor'da yarışmaya katılma şansı elde etmişti.


HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

İsmini ilk kez ‘Var Mısın, Yok musun' ile duyuran Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979'da Çanakkale'de doğdu. Milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucu. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitim aldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi. Hakan, Milli bir sporcudur ve Adalarspor'da aktif olarak Su Topu oynamaktadır. 2013 Akdeniz Oyunları'nda Türkiye Sutopu Milli Takımı'nda yer alan Hakan Hatipoğlu, Survivor 2010 sezonunda ve Survivor All Star'da öne çıkan isimlerden biriydi.

Survivor Hakan Hatipoğlu KİMDİR, Kaç Yaşında? | Survivor Hakan Elendi mi? Survivor Hakan Hatipoğlu KİMDİR, Kaç Yaşında? | Survivor Hakan Elendi mi? Hakan Hatipoğlu’nu ilk olarak Var Mısın Yok Musun? İle tanıdık. Survivor Hakan Survivor’da üçüncü kez yarışıyor. Hakan en iyi anlaştığı Cumali ile aynı potada olmaktan üzgün. Peki Survivor Hakan Hatipoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Hakan elendi mi?

Sporcu kimliğini Instagram paylaşımlarıyla da gözler önüne seren Damla Can, 1990 yılında İstanbul'da doğdu. Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, jimnastik, step ve aerobik sporlarıyla ilgileniyor. Bu yıla dair iddiasını “Tecrübelerimi yanıma aldım bu defa daha fazlası için gidiyorum.” sloganıyla ortaya koyan hırslı All-Star yarışmacısı, 2016 sezonunda finale kalarak büyük bir başarı elde etmişti.

DAMLA CAN KİMDİR?

Sporcu kimliğini Instagram paylaşımlarıyla da gözler önüne seren Damla Can, 1990 yılında İstanbul'da doğdu. Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, jimnastik, step ve aerobik sporlarıyla ilgileniyor. Bu yıla dair iddiasını “Tecrübelerimi yanıma aldım bu defa daha fazlası için gidiyorum.” sloganıyla ortaya koyan hırslı All-Star yarışmacısı, 2016 sezonunda finale kalarak büyük bir başarı elde etmişti.

Survivor Damla Can Kimdir, Kaç Yaşında? | Survivor Damla EVLİ Mi? ( Survivor Damla Elendi Mi?) Survivor Damla Can Kimdir, Kaç Yaşında? | Survivor Damla EVLİ Mi? ( Survivor Damla Elendi Mi?) Survivor Damla Can adadaki makyajsız bakımsız haline rağmen güzelliği ile izleyenleri etkiliyor. Damla Can bu hafta eleme adayı oldu. Damla bu konuda biraz sitem etti. Survivor Damla Can kimdir, kaç yaşında? Survivor Damla evli mi? Survivor Damla elendi mi?

Pek çok Survivor yarışmacısı gibi Damla Can da zorlu yarışmaya gitmeden önce Instagram hesabından paylaşımda bulundu. Mücadeleci yapısından bahseden Damla, takipçilerinden şu sözlerle destek istedi: “Bu zamana kadar en ufak mücadeleden kaçmadan her şeyimle sadece kendim oldum! Ve şimdi kocaman bir ailemle yeniden sizler için savaşacağım. Şimdi sıra bizde sizin gücünüzle bu sene her şey çok daha iyi olacak sabredin.

BERNA DİSKALİFİYE OLDU

Survivor Berna Canbeldek Kimdir? | Survivor Berna diskalifiye mi oldu? ( Berna Survivor'dan neden ayrıldı?) Survivor Berna Canbeldek Kimdir? | Survivor Berna diskalifiye mi oldu? ( Berna Survivor'dan neden ayrıldı?) Berna Canbeldek Survivor'dan ayrıldı.Berna Canbeldek oyunda yaşadığı sakatlık sebebiyle bugün itibariyle Survivor'a devam edemeyecek. Acun Ünlülüler'den Berna'nın Survivor'dan ayrıldığını duyurdu. Survivor Berna diskalifiye mi oldu? Berna neden ayrıldı? sorularının cevabı haberimizde.

Berna'nın sakatlığının oldukça ciddi olduğunu belirten Acun Ilıcalı, 'Ünlüler takımından bir yarışmacı Survivor'a veda etmek zorunda kaldı. Siz de korkuyordunuz
biliyordum. Berna maalesef diz kemiğinde çatlak olduğu için Survivor'a devam edemeyecek. Kendisi çok sevdiğim bir yarışmacı ve buraya büyük ümitlerle gelmişti. Gerçekten büyük kısmetsizlik ve çok üzgünüm. Berna'nın sakatlığı, yapılan detaylı kontrollerde Metin hocamızın korktuğu gibi çıktı. Berna için Survivor bitmiş oldu.' dedi.

Survivor 2018'e sonradan yedeklerden katılan ve Ünlüler takımında mücadele eden Berna, geçtiğimiz günlerde oynanan ödül oyunu sırasında platformandan havuza sert bir şekilde düşmüş ve dizini çarpmıştı. Bir anda acı içinde kalan Berna'yı yarışmacılar suya atlayarak çıkarmış ve Survivor sağlık ekibi müdahale etmişti. Ambulansla hastaneye kaldırılan Berna'nın yapılan kontrollerinde diz kemiğinde çatlak olduğu ortaya çıktı.

YORUMLAR
ayse
Yaaacumalının gıtmesıne cok uzuldum garıban olunca onu kucuk gorduler eledıler bakalım sımdı neyapacaklar allah buyuktur cok uzuldum .
335 gün önce