16.05.2018 18:58
EDHO 103 Son Bölüm Özet izle | Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sansürsüz Tek Part Özet İzle

EDHP 103. yeni son bölüm özet izlemek isteyenler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sansürsüz tek part özet izle gibi detayları araştırıyor. ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 103. yeni bölümü ile sevenleriyle buluştu. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sansürsüz tek part özeti ile ilgili detaylar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103. bölüm tek part izle gibi aradıklarınıza buradan ulaşabilirsiniz. ATV ekranlarında her salı yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, 103. yeni son bölümü ile izleyicisiyle buluştu. EDHO son bölüm izlemek isteyenler, ''EDHO 103. bölüm izle, EDHO 103. son bölüm izle, EDHO 103. yeni bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103. bölüm izle'' gibi detayları araştırıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV sansürsüz tek part izlemek isteyenler aşağıdaki başlığa tıklayabilir...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ve fragmanı için tıklayın

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103. bölümde neler oluyor?

Ekrem'in maşası olarak ölüm saçan Kudret, yaptığı ilk eylemle, Tipi'nin canından can almıştır. Dayısının ölümüne neden olan herkesten intikamını alana kadar da durmaya niyeti yoktur. Ekrem'den sonra Cia'nın kontrolünde icraatlarına devam edecek olan Kudret'i durdurmak için harekete geçen Şahin Ağa ise yaptığı planla oğlu Reha'yı ölüm sırasında başa taşıdığını tahmin bile edemez.

Üst üste yaşanan ölümlerin ardındaki gizli isim olarak bilinen Ünal'ın, taraf seçmekten başka şansı kalmamıştır. Kendi hayatını devam ettirebilmek için Hızır'ın hayatına son vermesinin şart olduğunun artık o da farkındadır. Her yaşanan kayıpla bir kere daha darmadağın olan Çakırbeyliler, ne pahasına olursa olsun sevdiklerine yaşatılan acıların hesabını sormaya karalıdırlar. Bunun için çok ince bir oyun kurmakla uğraşırlarken, artık kaybedecek bir şeyi kalmayan Şahin Ağa'nın herkesten habersiz bir plan yapıp, kendini tehlikeye atabileceği akıllarına gelmez.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 102.bölümde ne olmuştu?

Reşit belası henüz son bulmuşken, hızla ölüme doğru sürüklendiğinin farkında olan Ekrem derhal harekete geçer. Ünal Kaplan'ı, Hızır'ı yok etmeden, masanın kontrolünü ele geçiremeyeceği konusunda ikna etmeye çalışacaktır. Durmaksızın üstlerine salınan belalar yüzünden bir türlü rahat nefes alamayan Çakırbeyliler, asıl düşmanlarının daha büyük bir planla karşılarına çıkacaklarını bilirler. Reşit'in ellerinden kaçırdıkları yeğeni Kudret'in de bu planlarda maşa olarak kullanılabileceği konusunda haklı çıkacaklardır. Asıl derdi işi değil eşi olan Hızır ise Meryem'in hayatının kurtulabilmesi için kurduğu oyunun sonunu getirmekte kararlıdır. Bu oyun doğrultusunda aldatıldığını düşünen Meryem, karnındaki bebeğinden önce Hızır'dan vazgeçecektir.

YORUMLAR