2019 İstanbul Seçim Sayfası için tıklayın.
12.06.2018 00:23
Çukur 32. Bölüm sansürsüz izle | Çukur Yeni Son Bölüm Tek Part İzle (Show TV puhu)

Çukur 32. bölümünü sansürsüz izlemek isteyenler, Çukur Show TV izle, Çukur Puhu izle, Çukur son bölüm izle, Çukur yeni bölüm izle, Çukur YouTube izle, Çukur 32. bölüm izle gibi detayları merak ediyor. Show TV ekranlarında yayınlandığı günden itibaren izleyicileri ekranları karşısına kilitleyen Çukur, 32. yeni bölümü ile seyircisiyle buluştu.

Çukur 32. bölümünü sansürsüz izle, Çukur Show TV izle, Çukur Puhu izle, Çukur son bölüm izle, Çukur yeni bölüm izle, Çukur 32. bölüm izle, Çukur YouTube izle ve Çukur full tek part izle gibi detaylar bu haberde yer alıyor. Show TV'nin fenomen dizisi Çukur, 32. yeni bölümü ile izleyicisiyle buluştu. Her bölümünde nefeslerin kesildiği Çukur, 32. yeni bölümü ile yine izleyicisine keyifli ve bol gerilimli saatler yaşattı. Son bölümü kaçıran Çukur takipçileri ise, ''Çukur 32. bölümünü sansürsüz izle, Çukur Show TV izle, Çukur Puhu izle, Çukur son bölüm izle, Çukur yeni bölüm izle, Çukur 32. bölüm izle ve Çukur full tek part izle'' gibi detayları Google'dan arıyor. Çukur son bölüne haberimizde yer alan linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ÇUKUR SHOW TV VE PUHU İÇİN TIKLAYIN

Çukur'un 32. yeni bölümünde neler oluyor?

Vartolu’nun meydan okuduğu Koçovalı ailesinin ve Çukur'un reisi İdris Koçovalı, hayatının en büyük darbesini 32. bölümde alıyor. Çukur, büyük sezon finaline sadece iki bölüm kala yer yerinden oynuyor. Elden gitme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Çukur, Vartolu’nun meydan okuduğu İdris Koçovalı'nın hayatının en büyük darbesini aldığı bu bölüm, izleyiciler tarafından ilgi ile takip edilecek. Vartolu'yla aynı safta bulunan Selim'in bu durumunu öğrenen İdris Koçovalı'nın tepkisi büyük merak içerisinde bekleniyor. Bu esnada Çukur'da yaşanan sürpriz bir olay Yamaç ile Vartolu’nun bir arada mücadele etmesine sahne olacak. 32. bölümde mutlu bir gelişme, Koçovalı Ailesi'nin yüzünü güldürmeye yetecek. Öte yandan İdris Koçovalı'ya oğlu Selim tarafından sunulacak teklif, ekran başındakileri dâhil herkesi şoke edecek. Nazım, Emrah, Vartolu ve Selim’in ittifakı karşısında Koçovalı Ailesi'nin Çukur’u kurtarmada çaresiz kalacağı görülüyor.

Çukur 31. bölümde neler yaşanmıştı?

Zamanla yarışan Yamaç ve adamlarının tek çareleri para bulmaktır. Çukur'un ellerinden kayıp gitmesine izin vermek istemeyen Yamaç, pes etmeyerek büyük bir oyunu başlatmıştı. Kazanan tarafın büyüj heyecan içerisinde beklendiği bu esnada Sena’nın durumundan dolayı endişe içerisinde olan Yamaç, Saadet’ten yardım istemişti. Vartolu ise Koçovalılar ile savaş ilan ederken beklenmedik sürprizlerle karşılaşmıştı. Vartolu ile yaptığı ittifakın açığa çıkmaması için büyük çaba sarf eden Selim'in gizli iş birliğinin açığa çıkması, büyük mücadelenin başlangıcı olmasına yetti.

 

YORUMLAR