Ramazan 2019
12.08.2018 08:01
Erkenci Kuş 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | Erkenci Kuş 7. Bölüm İzle

STAR TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı yayınlandı. 7 Ağustos akşamı 7. bölümü ile ekranlara gelen dizide Sanem nişanlı yalanına devam ederken Can, Sanem’in peşinden mahalleye geliyor. İçten içe bu yalana son vermek isteyen Sanem, Can’a her şeyi açıklayabilecek mi? Erkenci Kuş 8. bölüm ön izleme ve Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Son zamanların en çok konuşulan genç oyuncusu Can Yaman ile Demet Özdemir’in başrollerini paylaştığı dizi Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı, Erkenci Kuş 7. son bölüm izle, Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı gibi ayrıntılar haberimizde sizlerle buluşuyor.

Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı, Erkenci Kuş 7. bölüm izle, Erkenci Kuş yeni fragman gibi konuları internette arayan dizi severler haberimizden ayrıntılara ulaşabilirler. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi Erkenci Kuş 7. bölüm ile ekranlara geldi. 7 Ağustos Erkenci Kuş izleyenler, Erkenci Kuş yeni fragmanda neler olacağını merakla bekliyor. Can ile Sanem arasındaki didişmeler, sonunda itirafa dönüşebilecek mi? Mahalleye kadar gelip Sanem’in peşinden koşan Can, o beklediği itirafı alabilecek mi? Erkenci Kuş 8. bölüm fragmanı (Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı), Erkenci Kuş 8. bölüm ön izleme, Erkenci Kuş 7. bölüm izle gibi ayrıntılar sizlerle... 

ERKENCİ KUŞ 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

ERKENCİ KUŞ 8. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ERKENCİ KUŞ 8. BÖLÜM ÖN İZLEME 

ERKENCİ KUŞ 8. BÖLÜM ÖN İZLEME İÇİN TIKLAYIN

ERKENCİ KUŞ CAN YAMAN KİMDİR? 

ERKENCİ KUŞ 7. BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Sanem, Can'a kumpas kuranı buldu bulmasına ama aynı anda kendisinin de istemeden de olsa bu kumpasın bir parçası olduğunu öğrendi. Peki, şimdi bunu Can'a söyleyebilecek mi Sanem! Bu sırada yakalanan adam, polise teslim edilirken Can’ın mesleki itibarını temizlediği basın toplantısında Emre ve Sanem’e bir sürprizi var... Üstüne bir de Can, Sanem'in kendisine aşık olduğunu duydu. Can, Sanem'in peşini bırakmayacak elbet, bakalım Sanem nereye kadar kaçabilecek! Bu sırada mahallede ise Aysun’un verdiği kiloların sırrı açığa çıkar. Ancak, Mevkıbe bu işe çok bozulur.

YORUMLAR