10.10.2018 21:27
ÇUKUR CANLI İZLE: Çukur 2. Sezon 37. Bölüm Sansürsüz İZLE | Çukur Yeni Bölüm Canlı İzle (Çukur Show TV, Puhu, YouTube İZLE)

Ekranların fenomen dizisi Çukur'un yeni sezonu başlasın diye gün sayarken bomba gibi bir başlangıç yaptı.Çukur 2.sezon 37.bölüm sansürsüz izleyebilirsiniz. Çukur'un yeni bölümünde heyecan yine dorukta. Yamaç Çukur'u almak için bu kez Çukur'dakilerden yardım istiyor. Çukur 37.yeni Bölüm canlı izlemek için haberimize bakmanız yeterli. Tek tıkla Çukur Show TV, Puhu, YouTube'dan da izlemeniz mümkün.

Çukur canlı izle, Çukur'un her sahnesi ayrı bir heyecan ayrı mı merak. Çukur öyle bir fenomen dizi haline geldi ki. Sevenleri dizinin çekildiği Balat semtinin yollarını aşırdırıyor. Çukur sevenleri dizinin hiç bir anını kaçırmak istemiyor. Çukur'un yeni bölümde Yamaç, “Ben Çukur’u geri alacağım, yanımda mısınız?” sözleriyle Çukur’dakilerin yardımını istiyor, omuz omuza veren Mahsun ve Çeto’nun “Bizi iki kişi sanıyorlar, bir kişi olduğumuzu bilmiyorlar!” diyerek Karakuzular karşı yaptıkları işaret dikkatleri üzerine topluyor. Pazarda ortalık karışıyor. İdris’in sabrı zorlanırken, Cumali-Vartolu sürtüşmesi tam gaz sürüyor. Bir anda meydana çıkan Ayşe’nin Çeto’nun elini öptüğü anlar hayret ettirirken, öte yandan İdris’in Selim’e attığı tokat tansiyonu bir hayli yükseltiyor. Çukur bu yaşanacakların kaçırmamak için, işte Çukur 2. Sezon 4. Bölüm canlı izle, Çukur 37.yeni bölüm canlı izle,Çukur Show TV, Puhu, YouTube  

ÇUKUR İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Show TV ekranlarının reyting rekorları kıran projesi Çukur son bölümde; Karakuzuların “Cumali ve Yamaç Koçovalı bulunmadıkça her gün Çukur’dan biri alınacak” sözü, Çukur’da büyük bir fırtınaya yol açar. Genç Efe'nin ölümünden kendini sorumlu tutan Yamaç, Çukur’u geri almaya kararlıdır. Ve Cumali’den tek bir şans ister; eğer kendi yöntemiyle Çukur’u toparlayamazlarsa Cumali’nin yolundan gideceklerdir. Bu esnada Vartolu da uğradığı saldırı sonrası yaralarını sarmaya çalışırken tanıştığı gizemli kişi onu derinden etkileyecektir. Yamaç, Vartolu ve Cumali'nin büyük buluşması heyecanla beklenecek.

ÇUKUR 2.SEZON 37.BÖLÜM 

Yamaç, “Ben Çukur’u geri alacağım, yanımda mısınız?” sözleriyle Çukur’dakilerin yardımını isterken, omuz omuza veren Mahsun ve Çeto’nun “Bizi iki kişi sanıyorlar, bir kişi olduğumuzu bilmiyorlar!” diyerek oluşturduğu Karakuzular işareti dikkat çekiyor. Pazarda yaşananlar İdris’in sabrını zorlarken, Cumali-Vartolu atışması devam ediyor. Ortaya çıkan Ayşe’nin Çeto’nun elini öptüğü anlar merak uyandırırken, İdris’in Selim’e attığı tokat gerilimi arttırıyor.Vartolu, Cumali’nin “Bu herif bizim kan davalımız, kan. Herifi bir koynumuza sokmadığımız kaldı!” sözlerini gizlice dinlerken Yamaç, “Vartolu olmadan yapamayız bu işi!” sözleriyle ağabeyinin isyanını bastırmaya çalışıyor. Cumali ile Vartolu’nun birlikte mücadele ettiği sahnede çekilen silahlar heyecanı yükseltiyor. Yamaç, Vartolu’ya tokat atmaya çalışan adamın koluna yapışırken, ikilinin birbirini kollayarak aynı anda adama kafa attığı anlar dikkat çekiyor. Cumali’nin Yamaç ve Vartolu’yla birlikte tahsilata gittiği heyecan dolu tanıtımda “Benim adamım gibi davranacaksınız!” sözleri dikkat çekiyor. Para alacağı kişinin konuşmasına sinirlenen Cumali’nin “Önceden haber veriyorum, şimdi dayak yiyeceksin!” diyerek ortalığı toza dumana kattığı anlar heyecanı yükseltiyor.

ÇUKUR KONUSU

İstanbul'un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur'un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Suçla bu kadar içli dışlı olsa da ailenin kendine göre kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de uyuşturucu yasağıdır. Çukur'da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz. Fakat oyuna yeni dahil olan bir grup bu yasağı delmeye kararlıdır. Önce Koçovalılarla anlaşma yoluna giderler, olmayınca ise var güçleriyle mahalleye ve aileye saldırırlar. Tam aileyi diz çöktürdüklerini düşündükleri sırada öngöremedikleri bir gelişme olur. Kartlar yeniden dağıtılacaktır.

Yamaç kendini sadece kendi istediği gibi yaşamaya odaklamış, yarını düşünmeyen genç bir adamdır. Bir gece kendisi kadar, yaralı, tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadınla tanışır. Kadının adı Sena’dır. Kısa sürede birbirlerine aşık olurlar ve evlenirler. Yamaç’ın Sena'ya söylediği gibi "ölene kadar mutlu" yaşayacaklarını düşünen genç sevgililerin arasına Yamaç’ın geçmişte bıraktığını düşündüğü ailesi girer. Sena, Yamaç’ın peşinden bu ailenin içine girerken ikisi de hayatlarında bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bilmemektedir.

Çukur dizisi oyuncuları kimlerdir?

Aras Bulut İynemli (Yamaç): 25 Ağustos 1990 tarihinde doğmuştur. Doğum yeri İstanbul’dur. Üniversitede uçak mühendisliği okuyordu. Oyunculuk yapmaya başladı. İlk olarak Patos reklamında oynadı. İlk dizi deneyimi Öyle Bir Geçer Zaman Ki'dir. Sonrasında yıldızı parlayan oyuncu pek çok dizi, film ve reklam projelerinde yer almıştır.

Dilan Çiçek Deniz (Sena): 28 Şubat 1995 tarihinde doğmuştur. Doğum yeri Sivas'tır. Üniversite okurken modellik yapmaya başlayan oyuncu, 2014 yılında katıldığı bir güzellik yarışmasında ikinci olmuştur. İlk oyunculuk deneyimi Tatlı Küçük Yalancılar dizisi olmuştur.

Erkan Kolçak Köstendil: 16 Ocak 1983 yılında doğmuştur. Doğum yeri Bursa'dır. Üniversitede tiyatro bölümü okurken, tiyatro oyunlarında rol almaya başladı. 2014 yılında Ulan İstanbul adlı dizide başrol oynamıştır.

Öner Erkan: 4 Ocak 1980 tarihinde doğmuştur. Doğum yeri İzmir'dir. Daha 15 yaşındayken tiyatro eğitimi almaya başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini TRT’de çocuk programı sunarak yaşamıştır. Daha sonra pek çok projede yer almıştır.

Rıza Kocaoğlu: 19 Mart 1978 tarihinde doğmuştur. Doğum yeri İzmir’dir. Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümünü bitirmiştir. İlk yer aldığı proje Çağan Irmak yapımı olan Bana Şans Dile isimli filmdir. 

ZİRVENİN TEK SAHİBİ ÇUKUR! ÇUKUR REYTİNGLERDE KAÇINCI?

Ne pahasına olursa olsun Çukur’u geri kazanmak için harekete geçen Yamaç, bu mücadelesine Cumali ile birlikte sürpriz bir ismi daha ortak etti. Vartolu’yu bulan Yamaç, Karakuzulardan Çukur’u almaya kararlıyken; Cumali ile Vartolu arasında yaşanacaklar şimdiden heyecanla beklenmeye başladı.
 
ÜÇ SİLAHŞÖRLER HAREKETE GEÇTİ!
 
Çukur, dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle ABC1 20+'da 12.18 izlenme oranı (rating), 28.36 izlenme payı (share), AB’de 11.29 izlenme oranı (rating), 28.31 izlenme payı (share), Total’de ise 10.32 izlenme oranı (rating), 25.66 izlenme payı (share) ile tüm kategorilerde birinci oldu. İzleyiciler #üçsilahşörler etiketiyle Twitter’da yorumlarını paylaştı. #üçsilahşörler etiketi Twitter’da Türkiye'de 13 saat 35 dakika, dünyada ise 6 saat 10 dakika TT listesinde kaldı.
 
İDRİS BABA HAYATTA!
 
İzleyicilerin ilk sezon finalinden bu yana merakla beklediği o büyük soru dünkü bölümde cevap buldu. İdris Baba’nın düğün akşamı yaşanan büyük saldırıdan sağ çıkması ekran başındakilere büyük bir mutluluk yaşatırken, Sultan’ın perişan hali herkesi derinden etkiledi.
 
Planını uygulamaya başlayan Yamaç, daha ilk hamlesiyle galip geldi. Mahsun, Yamaç’ın tuzağına düşerken, böyle bir durumla karşı karşıya geleceğini aklının ucundan bile geçirmeyen Çeto ise öfkeden köpürdü.
 
“SEN KİM, KOÇOVALI OLMAK KİM?”
Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede Vartolu ile Cumali’nin yüzleşmesi tansiyonu yükseltiyor. Cumali’nin Vartolu için “Biz her veled-i zinaya Koçovalı deseydik işimiz vardı!” demesi gerilimi tırmandırırken ikilinin, Çukur’u kazanma mücadelesinde Yamaç’ın ne kadar yanında olacağı merakla beklenecek.

 

 

YORUMLAR