10.11.2018 10:35
Bizim Hikaye 46. son bölüm izle, Bizim Hikaye son bölüm full tek parça izle FOX TV | Bizim Hikaye 47. bölüm fragmanı (YouTube, FOX)

Bizim Hikaye 46. bölüm izle, Bizim Hikaye son bölüm izle... Bizim Hikaye canlı izlemek isteyenler ve Bizim Hikaye 46. bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler detayları internetten araştırıyorlar. Bizim Hikaye, sürükleyici hikayesiyle FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Barış ile Filiz'in son konuşmasından sonra Filiz, avukatla yeni bir başlangıç yapmaya karar veriyor. Yeni bölüm fragmanlarında Barış'ın Filiz'e aşkını itiraf ettiğini gören izleyiciler, bu üçlü arasında neler olacak merakla bekliyorlar. Bizim Hikaye 46. bölüm izle, Bizim Hikaye 47. bölüm fragmanı, Bizim Hikaye son bölüm yeni bölüm izle gibi araştırılan konulara dair detaylar haberimizde

Bizim Hikaye 46. bölüm izle, Bizim Hikaye son bölüm izle... Başrollerinde Hazal Kaya ve Burak Deniz'in yer aldığı sevilen dizi Bizim Hikaye, yeni sezonunda yeni karakterler ile yoluna devam ediyor. Bizim Hikaye yeni bölümünde neler olacak diye merakla bekleyen izleyiciler, yeni bölüm fragmanları ile biraz daha heyecanlandı! Filiz ile avukat Selim arasında yeni bir ilişkinin başlangıcı gibi görünen sahnenin ardından Barış, Filiz'e hala onu sevdiğini itiraf ediyor! Kafası karışan Filiz, Barış'a ne cevap verecek? Aynı zamanda Tülay'ın çocuklarını kaybetmesinin ardından girdiği ruhsal değişim ile ilgili son gelişmeler neler olacak heyecanla bekleniyor. Bizim Hikaye 46. bölüm izle, Bizim Hikaye son bölüm izle, Bizim Hikaye 47. yeni bölüm fragmanı, Bizim Hikaye son bölüm full tek parça izle gibi Bizim Hikaye takipçilerinin merak edip araştırdığı konular haberimizde

BİZİM HİKAYE 46. BÖLÜM İZLE (BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE)

BİZİM HİKAYE 46. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Filiz’le Barış’ın yakınlaşması, iki tarafın da duygularını alt üst eder. Barış her ne olursa olsun Filiz’den uzak duramayacağını anlayınca yeniden birlikte olmak için çıkış yolu aramaya başlar ancak çok geçmeden hayatının en büyük ikilemiyle yüzleşmek zorunda kalır. Barış, içine sıkıştığı dar boğazdan Tufan’ın yardımıyla çıkmaya çalışırken, Selim’in dingin ve tutarlı tavırları sayesinde Filiz de kendi duygularının karmaşasında boğulmaktan kurtulur. Ancak tüm bunlar Filiz kardeşlerinden birini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldığında önemini yitirir. Artık Filiz için önemli olan tek şey, kardeşini kurtarmaktır.

BİZİM HİKAYE AVUKAT SELİM KİMDİR? GERÇEK ADI NEDİR?

Murat Danacı, 25 Temmuz 1976 yılında Manisa’da doğmuştur. Murat Danacı aslen Manisalıdır.

Ünlü oyuncu Murat Danacı, eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamlamıştır. Hesaplaşma dizisi ile ekranlarla buluşan Murat Danacı daha sonra Kalp Ağrısı dizisinde rol almıştır. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Star Tv’de yayınlanan; başrolü Gaye Turgut Evin, Saim Karakele ve Şeyma Korkmaz ile paylaştığı Beni Affet dizisinin kadrosunda yer almakta ve Cüneyt karakterini canlandırmaktadır. Beni Affet dizisi ile kariyerini üst noktalara çıkarmıştır. Murat Danacı bir çok sinema, dizi ve tiyatro’da rol almıştır.

Oyunculuk alanındaki başarısının yanında, yakışıklı ve mütevazi olmasından dolayı da izleyiciler tarafından çok sevilmektedir. Murat Danacı Tiyatro Sanatçısı olan Özlem Baykara Danacıyla evlidir ve bu evliliğinden bir oğlu vardır. Ünlü oyuncu Murat Danacı 186 boyunda, 77 kilo civarındadır.

YORUMLAR