09.11.2018 23:54
Avlu 19. bölüm izle, son bölüm izle | Avlu 19. son bölüm tek parça full izle, Avlu 20. bölüm fragmanı izle (Puhu, YouTube, Star TV izle )

Avlu 19. bölüm izle, canlı son bölüm izle, Avlu 20. yeni bölüm fragmanı... Tük televizyonlarında sık görülmeyen konusu ve hikayesi ile izleyicileri ekran başına kilitleyen ve büyük bir takipçi kitlesi olan dizi Avlu, 8 Kasım akşamı 19. yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Son bölümde Nihal müdürü Azra'nın öldürdüğünü öğrenen Deniz büyük bir şok geçirmiş ve dizi bu sahne ile sona ermişti! Deniz ile Azra'nın dostluğuna bu cinayetin nasıl bir etkisi olacak? Avlu yeni bölüm son bölüm izle, Avlu 19. bölüm full izle, Avlu 20. bölüm fragmanı gibi diziye dair bu hafta ile ilgili araştırılan detaylar haberimizde diziseverlerle buluşuyor

Avlu 19. bölüm izle, canlı son bölüm izle, Avlu 20. yeni bölüm fragmanı...  Star TV ekranlarının iddialı yapımlarından olan Avlu, yeni sezonda da heyecana kaldığı yerden devam ediyor. Demet Evgar ve Ceren Moray'ın başrollerini paylaştığı sevilen dizide bu hafta neler olacağı heyecanla bekleniyor! Aralarından su sızmayan Deniz ile Azra, bu bölüm neler yaşayacak? Azra'nın Nihal müdürü öldürdüğünü öğrenen Deniz neler yapacak, nasıl bir tavır sergileyecek? Zerrin bu durumu fırsata çevirebilecek mi? Star TV'nin vazgeçilmezlerinden olan Avlu, 19. bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor! Avlu 19. bölüm izle, Avlu yeni bölüm izle, Avlu son bölüm izle, Avlu 20. bölüm fragmanı, Avlu son bölüm full tek parça izle gibi yeni bölüme dair merakla araştırılan konulara dair bilgiler haberimizde

AVLU 19. BÖLÜM FULL TEK PARÇA İZLE (AVLU 19. SON BÖLÜM İZLE)

AVLU 19. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

AVLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Avlu’da yaşanan büyük isyanda ölen Jale’nin cenazesinde duygu dolu anlar yaşanır. Deniz kızının mezarına kapanır ve gözyaşlarına boğulur. Avlu’ya döndüklerinde Jale’nin eşyalarını Dudu toparlar. Jale’nin ölümünü bir türlü kabullenemez. Jale’nin kendi yüzünden öldüğünü düşünür. Herkes ona destek olmaya çalışır.

ZERRİN ZOR DURUMDA

Yaşanan isyanın ardından soruşturma için gelen müfettiş Jale’yi vuran Ayşe’nin tabancayı nasıl bulduğunu Zerrin’e sorar. Zerrin, Kudret’i çağırarak tabancayı Avlu’ya kimin soktuğunu öğrenmeye çalışır. Kudret silahı içeriye kendisinin soktuğunu söyler. Kudret’i hücreye attırır. Kudret’in suçu üstlenmesi Zerrin’i kurtaramaz. Müfettiş yaşanan olayların tek sorumlusunun Zerrin’in olduğunu söyler. Bakanlıktan çok ağır yaptırımların olduğu bir ceza alacağını söyler.

AZRA’YA İŞ ARAMA İZNİ

Kudret hücreden çıkar. Azra’yı çileden çıkarmak için Jale ile ilgili birşeyler söyler. Azra Kudret’e saldırır. Deniz araya girer ve onu Kudret’ten uzaklaştırır. Zerrin, Azra’ya tahliyesine az bir süre kaldığı için dışarıda iş araması için bir günlüğüne izin verileceğini söyler. Azra durumu Deniz’e anlatır.

Azra bir günlük olsa da özgürdür. Bahçe bundan sonra Kudret ve elemanlarına verilmiştir. Deniz Zerrin’in odasına giderek hesap sorar. Zerrin’e ne yapmaya çalıştığını sorar. Zerrin bahçenin kendisinin onun olduğunu ve kime isterse ona vereceğini söyler. Zerrin, Azra’ya bu kadar güvenmemesi gerektiğini ve bunu yakında çok acı şekilde öğreneceğini söyleyince Deniz onun söyleyeceği hiçbir şeye inanmadığını söyleyerek odasından çıkar.

YORUMLAR