03.10.2021 23:33
Şoke eden an: Yolcu uçağı köprünün altına sıkıştı

Hindistan'da hurdaya ayrılmış bir yolcu uçağı kara üzerinden harekete geçirildiği esnasında köprünü altına sıkışıp kaldı. O anların internete düşmesi üzerine görüntüler viral oldu.

Uzun süredir kullanılmayan ve hurdaya çıkarılan uçak, olduğu yerden taşınmak isterken bir anda yol güzergahındaki bir köprünün altına sıkıştı. Yoldan geçen vatandaşların çektiği görüntüler internette hızlı bir biçimde yayıldı. 

KOTOYOLDA SIKIŞIP KALDI
Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi ile Haryana eyaletindeki Gurgaon kentini birbirine bağlayan Delhi-Gurugram Otoyolu ilginç bir olaya sahne oldu. Uzun süredir kullanılmayan ve hurdaya ayrılan bir uçak, kara yoluyla taşınırken bir köprünün altında sıkıştı. Air India filosunda yıllarca kullanıldığı belirtilen yolcu uçağı bölge sakinlerinin merak konusu oldu. Uçağın görüntüleri sosyal medyada hızla yayılarak viral hale geldi.

BÖLGEYE EKİPLER GÖNDERİLDİ
Uçağın köprünün altına sıkışmasının bölgede trafiğe yol açtığı ifade edilirken, uçağın çıkarılması için kurtarma ekiplerinin bölgeye gönderildiği açıklandı.
Hindistan’ın Batı Bengal eyaletinde 2019 yılında benzer bir olay meydana gelmiş, uçağı taşıyan araç köprünün altında sıkışmıştı.

Hindistanlı film yıldızı Siddharth Shukla hayatını kaybetti Hindistanlı film yıldızı Siddharth Shukla hayatını kaybetti Hindistan’ın ünlü televizyon ve film yıldızı Siddharth Shukla, 40 yaşında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Hindistan’da yüksek ateşten dolayı 50 kişi öldü! Hindistan’da yüksek ateşten dolayı 50 kişi öldü! Hindistan’da bir hafta içerisinde gizemli yüksek ateş nedeniyle çoğunluğu çocuk olmak üzere 50 kişi hayatını kaybetti.

Hindistan'da korkunç iddia kadınları sokağa döktü Hindistan'da korkunç iddia kadınları sokağa döktü Hindistan'da 9 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda bulunulduğu iddiası üzerine kadınlar sokaklara dökülüp eylem yaptı.

YORUMLAR