10.10.2021 13:51
İngiltere’nin en genç ninesi! 33 yaşında anneanne oldu

İngiltere’de kariyer hayatlarını bir düzene sokulması endişesiyle çoğu evli kadın, 30’lu yaşların başında çocuk sahibi oluyor. İngiltere’de yaşayan 33 yaşındaki Gemma Skinner isimli kadın ise çocuğu değil torunu dünyaya geldi.

İngiltere’nin Buckinghamshire şehrinde yaşayan Skinner, 17 yaşındaki kızının doğum yapmasıyla ülkenin en genç anneannesi unvanını aldı.

EN GENÇ ANNEANNE OLDU

Çocuk ruhlu Skinner, “Annenanne olmak başlarda bana ağır geldi ama yavaş yavaş bunu sevmeye başladım” dedi.

“TORUNUM OLDUĞUNU SÖYLEYİNCE ŞAŞIRIYORLAR”

Genç anneanne, “Geçen gün daha bir haftalık torunum Larosa Maè ile birlikte dışarı çıktım. Görenler ‘Çocuğunuz mu’ diye sordular. Torunum olduğunu söyleyince hayretler içinde kaldılar” diye konuştu.

KIZINI DA 16 YAŞINDA DÜNYAYA GETİRMİŞ

Skinner da kızı Maizie’yi 16 yaşındayken dünyaya getirmiş. Hastanede hemşirenin kızıyla kendisini kardeş zannettiğini belirten Skinner, artık bu tür olaylara alıştıklarını söyledi. Kızının hamile olduğunu olduğunu öğrenince endişelendiğini, çünkü kendisinin de küçük yaşta zor bir doğum yaptığını ifade eden Skinner, şöyle konuştu: “Korktuğum gibi doğum çok zor geçti. Ama çocuk doğunca çekilen tüm sıkıntılar unutuluyor.”

İngiltere’de ortalama ilk kez anne olma yaşı 29, ilk kez anneanne olma yaşı ise 63.

Mete Gazoz'un acı günü! Anneannesi hayatını kaybetti Mete Gazoz'un acı günü! Anneannesi hayatını kaybetti Olimpiyat şampiyonu milli okçumuz Mete Gazoz'un 76 yaşındaki anneannesi Zarife Tahmaz, Sakarya'nın Sapanca ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti.

Anneanne ve dedesinin mezarına kenevir ekti Anneanne ve dedesinin mezarına kenevir ekti Afyonkarahisar’da babasını ikna ederek anneannesi ve dedesinin mezarlarına kenevir eken torun gözaltına alındı. Babası ile birlikte yakalanan şahsın mezarlara 26 kök kenevir yetiştirdiği ortaya çıktı.

Özürlü iki dayısı ile yatalak anneannesini az daha yakıyordu Özürlü iki dayısı ile yatalak anneannesini az daha yakıyordu Bursa’da çakmakla oynayan 3 yaşındaki çocuk evi yaktı. Evde bulunan iki özürlü dayı ile yatalak anneanne son ânda komşular tarafından kurtarıldı.

YORUMLAR