14.10.2021 09:11

Tayvan’ın Kaohsiung kentinden bulunan 13 katlı bir binada henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Çıkan yangında 46 kişi hayatını kaybederken, 41 kişi de yaralandı.

Tayvan'ın güneyinde bulunan Kaohsiung kentinde yerel saatle 03.00 sularında 13 katlı bir binada yangın çıktı. Yangının çıkış nedeni ise henüz belirlenemedi.

ÖLÜ VER YARALILAR VAR

İtfaiye yetkilileri, çıkan yangında 46 kişinin hayatını kaybettiğini, 41 kişinin de yaralandığını açıkladı. Yangının çıkış nedeni henüz bilinmezken, Tayvan medyası bazı görgü tanıklarının patlama sesi duyduğunu aktardı.

YANGIN KONTROL ALTINA ALINDI

Saatlerce süren söndürme çalışmalarının ardından alevler kontrol altına alındı. Arama-kurtarma çalışmaları ise öğle saatlerine kadar sürdü.

BİNA KÜL OLDU

Yaklaşık 40 yıl önce inşa edilen binanın dükkan, ofis ve dairelerden oluştuğu açıklanırken, yapının tamamen kullanılamaz hale geldiği belirtildi. Yaralıların tedavisinin bölgedeki sağlık kurumlarında sürdüğünü bildiren yerel otoriteler, olayla ilgili detaylı soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Tayvan'da 13 katlı binada yangın! Ölü ve yaralılar var Tayvan'da 13 katlı binada yangın! Ölü ve yaralılar var Tayvan’ın Kaohsiung kentinden bulunan 13 katlı bir binada henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Çıkan yangında 46 kişi hayatını kaybederken, 41 kişi de yaralandı.

Avcılar'da geri dönüşüm tesisinde yangın Avcılar'da geri dönüşüm tesisinde yangın Avcılar'da geri dönüşüm tesisinde yangın çıktı. Yangına Avcılar, Bağcılar, Bakırköy, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Şişli'den çok sayıda itfaiye ekibi müdahale etti. Yangın güçlükle kontrol altına alındı.

Antalya'da korkutan yangın Antalya'da korkutan yangın Antalya'da 5 katlı apartmanın en üst katında mutfakta yükselen alevler nedeniyle yangın çıktı. Korkutan yangın mahalleliyi sokağa döktü.

YORUMLAR