08.12.2021 18:41
5 kişilik aile yok olmuştu: Cinayetlerin sırrı çözüldü

Almanya'da 5 kişinin evlerinde ölü bulunmasının ardından, cinayeti işleyen kişinin ailenin babası olduğu ardından da kendisini öldürdüğü öğrenildi.

Almanya'nın başkenti Berlin'de yaşayan 5 kişilik aile evlerinde ölü olarak bulunmuştu. C,nayetlerin ardındaki sır perdesi polis tarafından açıldı. Ailenin babası oğlan Meslek lisesi öğretmenin Devid R'nin eşini ve 3 çocuğunu öldürdükten sonra intihar ettiği ortaya çıktı.

TUTUKLANMA KORKUSUYLA DEHŞETİ YAŞATTI
Başsavcı Gernot Bantleon tarafından yapılan açıklamada, Devid R'nin eşi adına sahte yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşı sertifikası düzenlettiği, bunun ortaya çıkmasının ardından tutuklanma korkusuyla eşini ve 3 çocuğunu öldürdükten sonra intihar ettiğinin belirlendiği ifade edildi.

Devid R'nin kendisi ve eşinin tutuklanması durumunda devletin çocuklarını elinden alacağı korkusuna kapılıp panik yaptığı, bu nedenle tüm aileyi öldürdüğü belirtildi.

Devid R'nin eşi Linda R'nin de öğretmenlik yaptığı ve aşı sertifikasının sahte olduğunun tespit edilmesinin ardından savunmasının istendiği ancak buna bir cevap vermediği öğrenildi.

Almanya'da Kovid-19 aşı sertifikasında sahtekarlık suçu işleyenler hakkında para cezası dışında 5 yıla kadar hapis cezası ile dava açılabiliyor.

Gaziantep’te 2 aylık bebeğini öldüresiye döven baba için 20 yıl hapis istendi Gaziantep’te 2 aylık bebeğini öldüresiye döven baba için 20 yıl hapis istendi Gaziantep’te 2 aylık bebeğini öldüresiye döven ve aynı gün tutuklanan cani baba için istenen ceza belli oldu. Cani babanın “nitelikli öldürmeye teşebbüs” suçundan 20 yıl hapsi istendi.

Diyarbakır'da baba cinnet getirdi: 1 ölü 2 yaralı Diyarbakır'da baba cinnet getirdi: 1 ölü 2 yaralı Diyarbakır’da cinnet getiren baba eşi ve iki çocuğuna elindeki bıçak ve makasla saldırdı. Cani adamın boğazını kestiği oğlu hayatını kaybederken 25 yerinden bıçakladığı eşi ve kızının durumu ise ağır. Katil güvenlik güçleri tarafından yakalanırken iki kardeşin olay yerinden kaçarak hayatta kaldığı öğrenildi.

Dehşete düşüren olay! Cani baba bebeğini karınca ilacıyla zehirledi Dehşete düşüren olay! Cani baba bebeğini karınca ilacıyla zehirledi Yalova’da 13 günlük öz kızının mamasına karınca ilacı karıştırarak zehirlenmesine yol açan cani baba, annenin durumu farkederek şikayetçi olması ile gözaltına alınıp tutuklandı.

YORUMLAR