Türkiye Gazetesi 50.Yıl
10.09.2019 07:40
İhlas Koleji’nde ilk zil heyecanı

İhlas Kolejinin, Bahçelievler, Beylikdüzü ve Ispartakule kampüslerinde bulunan okulları iki aylık yaz tatilinin ardından öğrencilerle buluştu.

Yeniden okuluna kavuşan öğrencilerin yanı sıra bu yıl ilk kez okula başlayan miniklerin heyecanı da görülmeye değerdi. İhlas Koleji kampüslerinde yapılan programlarda okul müdürleri açılış konuşmaları yaptı. Programlara konuşmacı olarak katılan İhlas Koleji mezunu öğrenciler de bu yıl sınava hazırlanacak olan arkadaşlarına tavsiyelerde bulundu. Öğrencileriyle yeniden bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Bedri Yeltekin, yeni eğitim yılının ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diledi.
İhlas Koleji olarak yeni eğitim yılı için hazırlıkları tamamladıklarını ifade eden Yeltekin, “2018 YKS’de yakalamış olduğumuz Türkiye birinciliğimizin yanı sıra son iki yılda 101 öğrencimiz çeşitli üniversitelerin tıp fakültelerini, 117 öğrencimiz mühendislik fakültelerini kazandı. Tüm bunların yanı sıra yakalamış olduğumuz yüksek yerleştirme oranımızla daha birçok bölüme öğrencilerimiz yerleştiler” diye konuştu. Yeltekin, hedeflerinin başarılarını daha da yukarıya çekmek olduğunu belirtti.

YORUMLAR