14.09.2021 17:38
Erdoğan, Türkiye rekortmeni başkanla görüştü

Seçimde aldığı oyla, rekor kırarak Delice İlçesine Belediye Başkanı seçilen Turgut Özdem, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde Türkiye'de yüzde 85,5’lik oranla en yüksek oyu alarak Kırıkkale'nin Delice ilçesi Belediye Başkanı olan Turgut Özdem’i kabul ederek, sohbet etti. 

ÖZDEN'DEN ERDOĞAN'A YÖRESEL HEDİYE
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'de yüzde 85,5’lik oranla en yüksek oyu alan Kırıkkale'nin Delice ilçesi Belediye Başkanı Turgut Özdem’i kabul etti. Başkan Özdem, yöresel gıda ürünlerinin olduğu bir sepet hediye ettiği Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir süre sohbet etti.

"TARİHE NOT DÜŞTÜK"
AK Partili Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “31 Mart yerel seçimlerinde yüzde 85,5 oy oranı ile Türkiye birincisi olmanın haklı gururunu yaşadık. Bu başarının sonucunda Cumhurbaşkanımız, dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı 5 Şubat 2020 tarihinde ilçemizde ağırladık. Coşkulu ve muhteşem bir karşılama ile tarihe not düştük. Cumhurbaşkanımıza teşekkür ziyaretinde bulunup, ilçemizin yöresel ürünlerini, ilçemizdeki hanımların el emeği göz nuru işlemelerini takdim ettik. Cumhurbaşkanımızın tüm hemşehrilerimize selamları var” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alman mevkidaşıyla görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Alman mevkidaşıyla görüştü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier ile telefonda görüştü. Erdoğan, Türkiye’nin yeni bir göç yükünü kaldıracak kapasitesi olmadığını vurguladı.

Erdoğan: Doğru yoldayız çünkü paniklediler Erdoğan: Doğru yoldayız çünkü paniklediler Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de İşçilerle Buluşma" programında ekonomiye dair önemli açıklamalarda bulunarak, ülkenin her alanda kat ettiği mesafeyi görenlerin paniklediklerini, bunun da istikametin doğru olduğunun bir göstergesi anlamına geldiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit ailelerine başsağlığı mesajı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit ailelerine başsağlığı mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi ile Pençe-Şimşek operasyon bölgesinde şehit olan askerlerin ailelerine başsağlığı mesajı gönderdi.

YORUMLAR