05.10.2021 19:12
Bensu Narlı'nın katil zanlısına müebbet

Muğla'da Bensu Narlı'yı av tüfeğiyle öldüren katil zanlısı ile kendisine yardım ve yataklık eden şahsın cezası belli oldu.

Bensu Narlı cinayetinde flaş bir gelişme yaşandı, katil zanlısına müebbet hapis verildi. Milas'a bağlı Aydınlıkevler Mahallesi, Tanyeri Sokak'ta oturan Bensu Narlı (23), 12 Mart akşamı arkadaşıyla evde otururken kapı çaldı. Bensu kapıyı açtı, içeri ayrıldığı sevgilisi Serhat Kantaş (25) daldı. Kantaş, bir bardak su istedi. Bensu mutfağa gidince kapının yan tarafına gizlediği av tüfeğini eline aldı. Bensu'yu geri döndüğünde göğsünden vurup kaçtı.

Fotoğraftaki Bensu Narlı

Genç kız hayatını kaybederken zanlı kısa süre sonra kendisine yardım ve yataklık eden Emircan D. ile birlikte yakalandı. Adliyeye sevk edilen ikili tutuklandı.  Olayın davası bugün Bodrum Ağır Ceza Mahkemesi’nde görüldü. Mahkeme heyeti, katil zanlısına 'kasten öldürme' suçundan müebbet hapis cezası verdi. Emircan D. ise 11 yıl hapis cezası aldı.


Öldü mü, öldürüldü mü? Genç annenin sır vefatı Öldü mü, öldürüldü mü? Genç annenin sır vefatı Samsun'da yaşayan bir çocuk annesi genç kadın, evinde rahatsızlandığı iddiasıyla kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Baba sokak ortasında öldürüldü, kızı kayıp Baba sokak ortasında öldürüldü, kızı kayıp Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde işe gitmek için evden çıkan ve sokakta yürüdüğü sırada sırtından vurularak öldürülen adamın 20 yaşındaki kızının da aynı saatlerde ortadan kaybolduğu ortaya çıktı.

YORUMLAR