29.10.2021 16:18
3 kent kar yağışı! Sürücüler zor anlar yaşadı

Kars, Ardahan ve Sivas’ta sabah saatlerinde etkisi gösteren kar yağışı etkisini artırarak devam ediyor. Yoğun kar yağışı ise sürücülere ve sokaktaki vatandaşlara zor anlar yaşatırken, kartpostallık görüntüler ortaya çıktı.

Meteoroloji’nin uyarıları sonrası Kars, Ardahan ve Sivas’ta kar yağışı yaşandı. Yağışla beraber sürücüler zor anlar yaşandı.

SABAH SAATLERİNDE BAŞLADI

Kent merkezlerinde sabah saatlerinde başlayan kar, öğleden sonra da etkisini arttırarak devam etti. Yağışa hazırlıksız yakalanan vatandaşlar ve sürücüler zor anlar yaşadı.

KAR KALINLIĞI 15 SANTİMETREYE ULAŞTI

Kars’ta başlayan kar yağışı sonrası Sarıkamış'ta kar kalınlığı ilçe merkezinde 10, Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde 15 santimetreye ulaştı.

SÜRÜCÜLER ZOR ANLAR YAŞADI

Ardahan'daki kar yağışı sonrası cadde ve sokaklar karla kaplanarak sürücülere zor anlar yaşattı.

BEYAZA BÜRÜNDÜ

Sivas'ın yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışı sonrası da Eğriçimen Yaylası beyaza büründü.

Karın tadını yine çocuklar çıkarttı. 

Mısır'dan dikkat çeken Mohamed Salah kararı: Ders kitaplarında anlatılacak Mısır'dan dikkat çeken Mohamed Salah kararı: Ders kitaplarında anlatılacak İngiltere Premier Lig ekiplerinden Liverpool’un yıldızı Mohamed Salah, bu sezonki başarılı performansıyla dünya futboluna damga vuruyor. 29 yaşındaki Mısırlı yıldızın ülkesinden ise dikkat çeken bir karar alındı. Ülkesinde ders kitaplarında konu olarak anlatılacak.

Rekabet kurumu kararını açıkladı: Zincir marketlere milyarlık ceza Rekabet kurumu kararını açıkladı: Zincir marketlere milyarlık ceza Rekabet Kurumu, BİM, CarrefourSA, Migros, ŞOK, A 101 ve Savola Gıda'ya yönelik gerçekleştirilen fahiş fiyat soruşturmasını tamamladı. Buna gçre söz konusu zincir marketler toplam 2 milyar 671 milyon lira idari para cezası aldı.

Meteoroloji’den karla  karışık yağmur uyarısı: Kış kapıya  dayandı (29 Ekim hava durumu) Meteoroloji’den karla karışık yağmur uyarısı: Kış kapıya dayandı (29 Ekim hava durumu) Meteoroloji, yurdun büyük bir bölümü iiçin sağanak ve şiddetli sağanak yağış uyarısında bulundu. Bununla birlikte ülkenin doğu kesimlerinde karla karışık havanın etkili olacağı öğrenildi.

YORUMLAR