06.12.2018 14:05
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. Bölüm İzle son bölüm izle, EDHO 118. bölüm full tek parça izle (YouTube, ATV izle)

EDHO 118. bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle, EDHO son bölüm full tek parça izle ATV... Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 27 Kasım akşamı 118. bölümü ile ekranlara geliyor. Fragmanları izleyen EDHO takipçileri, heyecanla dizinin yeni bölümünü bekliyorlar! ATV'nin rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanacak 118. yeni bölümüyle yine nefesleri kesecek! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. yeni bölümde "Alpaslan'ın yaptığı çok büyük bir iş, faturasını da çok büyük bir kişiye kesecekler!" Peki EDHO 117. bölümde neler olacak? İşte detaylar...

EDHO 118. bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle, EDHO son bölüm full tek parça izle ATV... Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor! Salı akşamlarının vazgeçilmezlerinden olan EDHO, 4 Aralık akşamı 118. bölümü ile ekranlara geliyor. Fragmanları takip eden izleyiciler, büyük bir heyecanla yeni bölümün başlamasını bekliyorlar! EDHO yeni bölümde Alparslan'ın tüm depoları bir gecede boşaltarak başardığı büyük iş, kısa vadede işlerine yarasa da başlarına gelebilecek belaları önlemeye yetmez. Tuncay'ın hedefi olmaktan kurtulamayan Çakırbeylilerin malları güvende fakat canları tehlikededir. Peki, bu hafta başka ne gibi gelişmeler olacak? EDHO 118. bölüm izle, EDHO son bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. son bölüm full tek parça izle, EDHO son bölüm ATV gibi araştırılan ve merak edilen detaylar sizlerle...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 118.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

EDHO YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

"Alpaslan'ın yaptığı çok büyük bir iş, faturasını da çok büyük bir kişiye kesecekler!"

Alparslan'ın tüm depoları bir gecede boşaltarak başardığı büyük iş, kısa vadede işlerine yarasa da başlarına gelebilecek belaları önlemeye yetmez. Tuncay'ın hedefi olmaktan kurtulamayan Çakırbeylilerin malları güvende fakat canları tehlikededir. Yenilgiye uğratılan Tuncay'ın üstlerine vermesi gereken bir hesap vardır. Ünal Kaplan, yaşatılan bu mağlubiyetin faturasının Hızır'a kesileceğinin farkındadır. İntikam peşinde koşan düşmanlar ise sadece Hızır'la yetinmeyecek, beraberinde Alparslan'ı da alacaklardır. Çakırbeylilerin diğer bir mağduru İzzet'in önceliği de Alparslan'dan başka kimsenin bilmediği gizli depolardır. O depolara ulaşmak için ağabeyi ve yeğenine işkence edileceğini tahmin eden İlyas'ın elini çabuk tutması gerekmektedir.

EDHO SON BÖLÜMDE NE OLDU?

"Ateş hepimizi bitirebilmek için tüm sırlarımızı açıklayacaktır!"

Ateş'i ele geçiren Çakırbeyliler, kendilerine yapılan büyük ihanetin bedelini tek kurşunla ödetmek istemezler. Önce yüzleşecek, Ünal'ı yavaş yavaş öldüren zehrin ne olduğunu öğrenecek sonra da intikamlarını alacaklardır; fakat planları istedikleri gibi gitmez. Davut'un ölümünden sonra göreve gelen Tuncay, düzenlediği baskınla haini ellerinden alır. Bu sayede ölümden kıl payı kurtulan Ateş, yaşamak için itirafçı olmaya hazırdır. Düşmanın eline geçen delillerle başlarına neler gelebileceğini tahmin eden Çakırbeyliler, ya sabah olmadan Ateş belasından kurtulacak ya da ömürlerinin kalanını cezaevinde geçirmeye hazır olacaklardır. Bir yandan Ateş'e ulaşabilmek için yollar aranırken diğer yandan Tuncay'ın sabah düzenleyeceği olası bir operasyon için depolar güvenli yerlere aktarılmaya çalışılır. Tüm bunların tek gecede halledilmesi ise neredeyse imkansızdır.

EDHO KONUSU

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'in yazdığı, baş rollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Tarık Ünlüoğlu ve Can Gürzap'ın paylaştıkları derin devlet ve mafya konulu aksiyon dizisidir.

EDHO OYUNCULARI

Oktay Kaynarca
Rolü: Hızır Çakırbeyli


Karakter Açıklaması:
Mafya babası, 45 yaşında. 20 yıldır evli, iki çocuk babası. Annesi ona Hızır diye hitab ediyor, alemde Hızır Reis olarak anılıyor ve sevenleri ona Çakır diyor. Çakır'ın hayatını değiştiren olay ağabeyi ömerin hasımları tarafından öldürülmesi. Çok sevdiği ağabeyinin ondan istediği tek şey olan mühendis olmayı rafa kaldırıp, ağbisinin intikamını alarak önce cezaevine sonra yeraltı dünyasına giriyor. Mükemmelci bir adam değil ama öyle görünüyor. Kontrolünü kaybeder mi? Nadiren. İşle ilgili kontrolünü kaybettiğinde yıkıcı bir adama dönüşmekte. Özel hayatıyla ilgili kontrolünü kaybettiği tek an ise Nazlı'yı gördüğü an. Sevdalanmayı biliyordu. Daha önce iki kez sevdalanmıştı. İkincisi karısı Meryem. Ama Nazlı'nın ona yaşattığı his kalp ağrısından beter idi. Yanlış olduğunu biliyordu, bunun sonunda mutluluk olmadığını hem Nazlı'yı hem Meryem'i kaybedeceğini biliyordu ama kendisini kontrol edemiyordu. Nazlı'yı bir yıl uğraşıp kendisine aşık etti. Ve sonrası daha beter oldu. Şimdi belki daha da çok sevdalı Nazlı'ya. Onun da kendisine çocuklar vermesini istiyor. Yeraltı dünyasında Hızır'ın düştüğü sevda halleri bir zaaf olarak görülür. İnsanı zaafları hedef haline getirir. Hızır bunu bilmez mi? Bal gibi biliyor. Bazıları diyor ki Hızır hep insanların basmakalıp düşüncelerini altüst ettiği için bugünlere geldi. Bu durumu da lehine çevirir, hasımları ona saldırdığında hepsini alteder. Başkaları da diyor ki sevdaya düşen eşkıya pusuya düşen eşkıyadan beter vaziyettedir, muhakkak kaybedecektir. Canını kurtarsa bile geleceğini yitirecektir. Hızır eski kulağı kesiklerdendir, her şeyi duyar. İçindeki ses ona en büyük olacağını söylüyor ama bi taraftan da diyor ki hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Oyuncu:Tarık Ünlüoğlu
Rolü: Ünal Kaplan
Karakter Açıklaması:


Hızır'ın bağlı olduğu mafya örgütünün lideri, 55 yaşında. Sezgileri çok güçlüdür. Tehlikenin nereden geleceğini daima bilir. Lakin korkusuz olmak zorundadır. Aynı zamanda zeki. Çünkü yürüdükleri yolda kah av olurlar kah avcı. Yeraltı dünyasını büyük bir aile gibi düşünmek gerekir. Bu ailenin lideri de Ünal Kaplan'dır; ve Ünal kaplan asla av olmak niyetinde değildir. Tehdit olarak gördüğü kimse uzun süre yaşayamaz. En büyük olmak onun vazgeçilmezidir. Hızır Çakırbeyli'nin zekası ve gücüyle zirve yolunda ilerlediğini fark ettiği an artık onun en büyük düşmanı olmuştur. Vicdan ve merhamet duygularından yoksundur. Hayattaki tek zaafı kızıdır.

 

 

 

 

YORUMLAR