04.07.2021 11:56
Ünlü sunucu Seda Sayan'a özendi... Paylaşımı şoke etti

Ünlü sunucu Serap Paköz sosyal medya hesabından bir tür cilt germe işlemi olan ' Fransız Askısı' yaptırdığını açıkladı.

Serap Paköz'ün sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğraf olay oldu.

FRANSIZ ASKISI YAPTIRDI

Ünlü sunucu "Benim neyim eksik" diyerek paylaştığı fotoğrafta, Seda Sayan'ın doktoruna Fransız askı işlemi yaptırdığını duyurdu.

Yüzünün sargılar içindeki halini paylaşan sunucu açıklamasında, "Benim neyim eksik ki? Biraz toparladı Cem beni! Fransız askı yaptı. Daha 1 saat oldu. Aşırı şiş... Siz bir de 1 hafta sonra görün' dedi. 

Kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni alan paylaşıma, takipçilerinden tepki gösterenler de oldu. Ünlü sunucunun takipçileri fotoğrafın altına, "ne gerek vardı", "herkes birbirine benzemeye başladı" gibi yorumlar yazdı.

FRANSIZ ASKISI NEDİR?

Ameliyatsız bir yüz germe işlemi olan Fransız askılama yöntemi Fransa'da geliştirilen, içi polyester dışı silikon malzemeden yapılmış esnek iplerle cildin gerdirilmesi işlemidir. Uygulamanın ilerleyen yaşla beraber cildin sarkması nedeniyle ünlü pek çok kişi tarafından tercih edilen bir yöntem olduğu biliniyor. Türkiye'de Fransız Askısı Seda Sayan'ın işlem sonrası paylaştığı fotoğraflar ile gündeme gelmişti.

SEFA DOĞANAY PAKÖZ'ÜN PAYLAŞIMINI Tİ'YE ALDI

Ünlülerin taklitlerini yaparak büyük bir hayran kitlesi edinen Sefa Doğanay'da Paköz'ün paylamışı ile dalga geçti. Doğanay yüzüne yapıştırdığı bantlı fotoğrafı, Paköz'ün fotoğrafı ile karşılaştırarak, "Fransız askılarımla gerçeğin peşindeyim, bir ben eksiktim" dedi.

'Fransız askı ile zamanı askıya alın' 'Fransız askı ile zamanı askıya alın' Ameliyatsız yüz germe yöntemi Fransız askısı hakkında bilgi veren Dr. Sevgi Ekiyor, “Fransız askısı yaptıran bireylerin ifadelerin de bozulma görülmüyor ve işlem sonrası iyileşme süreleri de bir hayli kısa süre de gerçekleşiyor” dedi.

Z Kuşağında estetik patlaması Z Kuşağında estetik patlaması Son yıllarda Türkiye de dâhil dünyanın birçok ülkesinde gençlerin estetik ameliyatlara olan ilgisinin arttığını söyleyen Kulak Burun Boğaz Uzmanı Opr. Dr. Timur Batmaz, estetik yaşının kızlarda 16, erkeklerde ise 17’ye düştüğünü ve ‘Z kuşağı’nın estetik talebinin yüksek olduğunu belirtti.

 

 

YORUMLAR