14.07.2021 13:10
Şahan Gökbakar'dan hakkındaki iddialara net cevap

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, hakkında çıkan haberlere sosyal medya üzerinden cevap vererek tepki gösterdi.

Ünlü oyuncu ve komedyen Gökbakar, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Turgut ve Selimiye mahalleleri arasında satın aldığı araziye kaçak iskele yaptığı iddiaları ve "Özel mülktür girilmez" yazılarını astığı için haberlere konu olmuştu. Şahan Gökbakar hakkında yapılan haberlere sosyal medya üzerinden tepki verdi.

"KOCA BİR YALAN"
Oyuncu Şahan Gökbakar yapılan haberlerle ilgili olarak sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Önce magazin olarak başlandı sonra ana haberlere ve gazete manşetlerine çıktı. Benden önceki sahibinin almış olduğu yapı kayıt belgeleri var. Evimin ve iskelemin kaçak olduğu koca bir yalan" diyerek tepki gösterdi, iskelesinin yapı kayıt belgesinin fotoğrafını paylaştı.

YIKILIP YIKILMAYACAĞI DEĞERLENDİRME SONUCUNDA BELLİ OLACAK
Yaşanan durum ile ilgili olarak, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Muğla İl Müdürlüğü tarafından inceleme başlatılan iskele ve arsa üzerindeki yapının yıkımı ya da yasal olup olmadığı konusunun yapılacak olan değerlendirmeler sonucunda belli olacağı bilgisine ulaşıldı.

Şahan Gökbakar'ın iskelesine inceleme başlatıldı Şahan Gökbakar'ın iskelesine inceleme başlatıldı Muğla'nın Marmaris ilçesinde, Şahan Gökbakar'a ait olduğu belirtilen villa ve önündeki iskele için inceleme başlatıldı.

 

YORUMLAR