01.09.2021 16:35
MasterChef Murat'tan yeni skandal! Rüşvet teklif etti

Sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında jandarma ekiplerine hakaret eden ünlü yarışmacı Murat Özdemir, takipçilerinin ihbarı üzerine olay yerine gelen ekiplere rüşvet teklif edip hakaret edince hakkında işlem yapıldı.

Geçtiğimiz yıllarda bir yarışma programında ünlü olan Murat Özdemir isimli vatandaş, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında jandarma ekiplerine hakaret içerikli sözler kullandı. Özdemir’in canlı yayınını izleyen takipçileri, jandarma ekiplerine yapılan hakaretin ardından şahsı şikayet etti. Şikayet üzerine Özdemir’in canlı yayın yaptığı yere giden ekipler şahsı bulamayınca kaldırım üzerine park ettiği aracını çekmek istedi. Aracın çekiciye konulacağı sırada olay yerine gelen Özdemir, cebinden çıkardığı para destesini aracını çekmeye çalışan çekici sürücüsü ile polise uzatarak, "Çek içinden 200 lira" dedi. Polis ve çekici sürücüsüne para uzatan Özdemir'e aracının polislerin talimatıyla çekileceğinin söylenmesi üzerine "Yemişim memurunu" demesi ile gerginlik yaşandı.

POLİS EKİPLERİNDEN TEPKİ

Kendilerine para uzatılan polis ekipleri, "Al paranı cebine koy. Senin paran hiç kimseye lazım değil. ’Yemişim memurunu’ diye konuşma. Hadsizlik yapma. Devletin memuruna hakaret edemezsin sen. Aracını çektirmeyeceğim. Ama haddini bilerek konuş. Devletin bu kadar adamı senle uğraşıyor burada. Sen kimsin de seninle uğraşacak" diyerek Özdemir’e tepki gösterdi.

Polislere yönelik tepkilerini sürdüren Özdemir, ekip aracına bindirilerek ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Özdemir’e sosyal medyada jandarmaya hakaretten, aracın başında kamu görevlisine hakaret etmekten ve alkollü araç kullanarak trafik güvenliğini tehlikeye sokmaktan adli işlem yapıldı.

Özdemir hakkında ayrıca maske takmamaktan ve sarhoşluktan da idari işlem yapıldığı bildirildi.

Masterchef Murat'ın yeni imajı sosyal medyayı salladı Masterchef Murat'ın yeni imajı sosyal medyayı salladı Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve papağana işkence videosuyla gündemden düşmeyen Masterchef Murat imaj değiştirdi.

MasterChef Murat, uzun aradan sonra Instagram'a dönüş yaptı MasterChef Murat, uzun aradan sonra Instagram'a dönüş yaptı MasterChef yarışmasıyla tanınan ve papağana işkence ettiği görüntülerle uzun süre gündemden düşmeyen Murat Özdemir, uzun bir aradan sonra Instagram hesabından paylaşım yaptı.

Kaynak : İHA
YORUMLAR