02.09.2021 15:42
Hindistanlı film yıldızı Siddharth Shukla hayatını kaybetti

Hindistan’ın ünlü televizyon ve film yıldızı Siddharth Shukla, 40 yaşında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Hindistan medyası, genç yıldızın kalp krizi geçirerek öldüğünü bildirdi.

“HASTANEYE GETİRİLDİĞİNDE ÖLMÜŞTÜ”

Cooper Hospital hastanesinden bir yetkili, “Aktör hasteneye getirildiğinde ölmüştü” dedi. Gerçek ölüm sebebi otopsiden sonra belli olacak. Shukla, çok sayıda Bollywood filmiyle televizyon programında rol almıştı.

“FİLM VE EĞLENCE ENDÜSTRİSİNİ ŞOKE ETTİ”

NDTV Eğlence Grubu editörü Rohit Khilnani, “Sidharth Shukla gibi genç bir aktörün ölümü, tüm film ve eğlence endüstrisini şoke etti. Shukla, sağlıklı, aktif, çok çalışan biriydi. Kalp krizine ne yol açtı? Çok üzücü bir haber” dedi.

Hindistan’da yüksek ateşten dolayı 50 kişi öldü! Hindistan’da yüksek ateşten dolayı 50 kişi öldü! Hindistan’da bir hafta içerisinde gizemli yüksek ateş nedeniyle çoğunluğu çocuk olmak üzere 50 kişi hayatını kaybetti.

Hindistan’da yerli üretim aşısına acil kullanım izni! Hindistan’da yerli üretim aşısına acil kullanım izni! Hindistan’da yerli üretim olan ve dünyanın ilk DNA bazlı korona virüs aşısı “ZyCoV-D” aşısına acil kullanım izni verildi.

Hindistan’dan Afganistan hamlesi! Tüm diplomatlarını tahliye etti Hindistan’dan Afganistan hamlesi! Tüm diplomatlarını tahliye etti Hindistan Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Afganistan’daki Kabil Büyükelçisi Rudrendra Tandon ve tüm diplomatların ülkeden tahliye edildiğini belirtti.

Kaynak : Haberler
YORUMLAR