10.09.2021 12:34
Survivor All Star’ın ilk yarışmacısı Barış Murat Yağcı oldu!

Geçtiğimiz sene Survivor'da ikinci olan Barış Murat Yağcı, Acun Ilıcalı'nın yapımcısı ve sunucusu olduğu “Survivor All Star” formatında olacağını duyurdu. Yeni sezon için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Yağcı, "Bu sefer daha farklı olacak" mesajını verdi.

Survivor 2020'de Cemal Can Canseven ile finale kalan ancak SMS oylamasında ikinci olan oyuncu Barış Murat Yağcı, önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Genç oyuncu Survivor’ın yeni sezonu ile ilgili müjde verdi.

“BU SEFER DAHA FARKLI OLACAK”

Öğlen saatlerinde tek başına AVM'ye giden 30 yaşındaki oyuncu, muhabirlerin fotoğraf isteğini geri çevirmezken, ayaküstü sorulara da yanıt verdi. Survivor All Star 2022'ye katılacağını söyleyen Yağcı, "Survivor All Star 2022'ye katılacağım için mutluyum, bu sefer daha farklı olacak. O sebeple çok heyecanlıyım" ifadelerini kullandı.

BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

1991 yılında İzmir'de doğan Barış Murat Yağcı, Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kaldı ve bir dönem modellik yaptı.

Survivor Merve Aydın'ın acı günü Survivor Merve Aydın'ın acı günü Daha önce iki kere Survivor'a katılan ve başarılı performansıyla dikkat çeken Merve Aydın'ın bir süredir kanser tedavisi gören annesi Nilgün Aydın hayatını kaybetti.

Survivor 2021'de yeni takımlar belli oldu Survivor 2021'de yeni takımlar belli oldu Survivor 2021'de yeni takımlar, dün akşam gerçekleştirilen özel konsey sonrası belli oldu. Acun Ilıcalı, ünlüler takımında tek kadın yarışmacı kaldığı için yarışmaya bu şekilde devam edileceğini ve takımların seyirci anket sonuçlarına göre belirlendiğini açıkladı.

Survivor'da sürpriz telefon! İsmail'in nişanlısı Acun Ilıcalı'yı aradı Survivor'da sürpriz telefon! İsmail'in nişanlısı Acun Ilıcalı'yı aradı Survivor Ünlüler - Gönüllüler yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar ekrana gelen son bölümde market ve dokunulmazlık oyunu için yarıştılar. Kıran kıran mücadelenin yaşandığı Survivor'da dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüler oldu. Yarışmacılar daha sonra ada konseyine geldi. Konseyde ise Acun Ilıcalı İsmail ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu.

Kaynak : Haberler
YORUMLAR