14.09.2021 10:06
Ünlü şarkıcı Koray Avcı’nın babası hayatını kaybetti!

Başarılı şarkıcı Koray Avcı'nın babası hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medya hesabından veren Avcı, cenaze töreni için çiçek göndermek yerine LÖSEV'e bağış yapılmasını istedi.

31 yaşındaki şarkıcı Koray Avcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda babasının hayatını kaybettiğini duyurdu.

“BABAMIZ VEYSEL MEDET AVCI’YI KAYBETTİK”

Babasının ölümüyle yıkılan şarkıcı, paylaşımında "Babamız Veysel Medet Avcı'yı kaybettik. Cenazesi, yarın (14 Eylül Salı) Batıkent Pir Sultan Abdal Cemevi'nde kılınacak öğle namazından sonra Karşıyaka Mezarlığı'na defnedilecektir" dedi.

“ÇİÇEK GÖNDERMEK YERİNE LÖSEV’E BAĞIŞ YAPIN”

Avcı, cenaze töreni için çiçek göndermek isteyen yakınlarına da "Kovid-19 sebebiyle cenazeye katılım sınırlı olacaktır. Başsağlığı dilekleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Çiçek gönderilmesini Lösev'e bağış yapılmasını rica ederiz" çağrısında bulundu.

ÜNLÜ İSİMLERDEN TAZİYE MESAJI GELDİ

Koray Avcı'nın paylaşımını gören Soner Sarıkabadayı, Özlem Yıldız, Berkay, Yasemin Sakallıoğlu, Onur Buldu, Cüneyt Özdemir, Şahan Gökbakar, Buray ve Murat Boz gibi birçok ünlü isim taziye yorumu yaptı.

Koray Avcı'ya kardeşlik ödülü Koray Avcı'ya kardeşlik ödülü Tarzı ve yorumuyla son dönemde yıldızı parlayan Koray Avcı, ''Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri''ne damgasını vurdu.

Koray Avcı’ya sürpriz yaptılar Koray Avcı’ya sürpriz yaptılar Kendine has tarzı ve yorumuyla dikkat çeken sanatçı Koray Avcı, yeni stüdyo albümü ‘Senin İçin Değer’in ilk imza gününde D Hilltown’da sevenleriyle bir araya geldi.

Büyükçekmece’de Koray Avcı rüzgarı Büyükçekmece’de Koray Avcı rüzgarı Bu yıl 18’incisi düzenlenen ve Dünya Festivaller Birliği (CIOFF) tarafından dört kez dünyanın en iyi festivali seçilen Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde Koray Avcı coşkusu yaşandı.

Kaynak : Haberler
YORUMLAR