18.09.2021 13:03

Türk Hava Yolları'nın Diyarbakır seferini yapan uçağı rüzgar nedeniyle Şanlıurfa'ya inince konserini kaçıran ünlü şarkıcı Yaşar İpek, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile isyan etti. İpek, "Dünyanın en eski uçağına bindirip canımızı riske attın THY. Allah sizi bildiği gibi yapsın" dedi.

Türk Hava Yolları'nın 19.00'da İstanbul Havalimanı'ndan kalkan Diyarbakır uçağı rüzgar nedeniyle havalimanını pas geçerek, Şanlıurfa'ya iniş yapmak zorunda kaldı. Konser vermek için Diyarbakır'a giden ünlü şarkıcı Yaşar İpek ise uçağın Diyarbakır yerine Şanlıurfa'ya inmesine sosyal medyadan tepki gösterdi.

“DİYARBAKIR’DA YAPRAK KIPIRDAMIYOR”

Uçağın içinden çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşan İpek, "Urfa'ya indirdiler bizi. Diyarbakır'da yaprak kıpırdamıyor, rüzgar var diyorsunuz. Dünyanın en eski uçağına bindirip canımızı riske attın THY" notuyla isyan etti.

“BU UÇAKLARIN NE İŞİ VAR HAVADA?”

Bindiği uçağın modelini bilmesi halinde bu uçağa binmeyeceğini söyleyen İpek, "Bilet alırken uçakların modellerini yazarsanız, bu uçağa binmezdim mesela. En üst sınıftan bilet sat, comodore bilgisayar, manuel koltuk ayarlama falan. Türk Hava Yolları yazık, bu uçakların ne işi var havada?" dedi.

SOSYAL MEDYADAN İSYAN ETTİ

Uçağın içinde bulunan yolcuların pisti pas geçerken çok korktuğunu paylaşan İpek, "Allah sizi bildiği gibi yapsın. Pisti iki kere ucundan pas geçtiler. İnsanlar çığlık çığlığa ve Şanlıurfa'ya indirdiler bizi. Diyarbakır'da yaprak kımıldamıyor. Rüzgar var diyorsunuz, Esenboğa'dan giden arkadaşlarımız bizden önce inmişler bile. Biz inemedik ve Urfa'dayız Türk Hava Yolları" ifadelerini kullandı.

Türk Hava Yolları 14 ay sonra Strazburg seferine başladı Türk Hava Yolları 14 ay sonra Strazburg seferine başladı Türk Hava Yolları koronavirüs nedeni ile durdurulan İstanbul-Strazburg seferlerini 14 ay sonra başlattığını duyurdu

Türk Hava Yolları, Özbekistan'ın Urgenç ve Fergana şehirlerine seferlere başlayacak Türk Hava Yolları, Özbekistan'ın Urgenç ve Fergana şehirlerine seferlere başlayacak Türk Hava Yolları (THY), mayıs ayında Özbekistan'ın Urgenç ve Fergana şehirlerine sefer başlatacağını duyurdu.

Türk Hava Yolları’ndan tam kapanma açıklaması Türk Hava Yolları’ndan tam kapanma açıklaması Türk Hava Yolları (THY) corona virüsü salgınıyla mücadele kapsamında alınan tam kapanma kararıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Kaynak : İHA
YORUMLAR