20.09.2021 11:23
Şarkıcı Buray’a büyük şok! 12 bin TL’lik sazı çalındı

Kapadokya Ürgüp'te sahneye çıkan şarkıcı Buray, talihsiz bir olay yaşadı. Alana tek bir giriş olduğu için seyirciler sahneye çıkınca ünlü şarkıcının 12 bin TL'lik sazı çalındı.

Başarılı şarkıcı Buray, Kapadokya Ürgüp'teki 49'uncu Bağ Bozumu ve Balon Festivali’nde sahne aldı. Festival alanında tek giriş olması nedeniyle yaşanan yoğunluktan dolayı seyirciler bir ara sahneye girince şarkıcının sazı çalındı.

12 BİN LİRALIK SAZI ÇALINDI

Seyircilerin sahneye çıktığı esnada Buray'ın sahnede bulunan 12 bin liralık sazı çalındı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı. Konserlerinde kırmızı ayakkabının kendisine uğurlu geldiğine inanan Buray, hırsızlık olayını o gün kırmızı ayakkabı giymemesine bağladı.

6 ÇİFT AYAKABI ALDI

Konserin ardından İstanbul'a dönen şarkıcı, 6 çift kırmızı ayakkabı aldı.

Evlat nöbeti tutan acılı aileler: 3 Eylül'de bütün dünyayı burayı buraya bekliyoruz Evlat nöbeti tutan acılı aileler: 3 Eylül'de bütün dünyayı burayı buraya bekliyoruz ​Çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde oturma eylemi başlatan ailelerin evlat nöbeti, gece de devam ediyor.

Pereira: Buraya gezmeye gelmedim Pereira: Buraya gezmeye gelmedim Fenerbahçe’de ikinci dönemine başlayan Portekizli teknik adam “İstanbul harika bir şehir ama buraya gezmeye gelmedim şampiyon olmaya geldim” dedi

Dünyada benzerleri yok, doktor balıklar şifa saçıyor: 'Covid buraya uğramadı' Dünyada benzerleri yok, doktor balıklar şifa saçıyor: 'Covid buraya uğramadı' Dünyada sadece Sivas’ın Kangal ilçesinde bulunan doktor balıklar, sedef ve egzama hastalarına şifa oluyor.

YORUMLAR