01.10.2021 23:37

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan ve uluslararası bir matematik yarışmasında üst üste iki kez dünya üçüncülüğü kazandığını ifade eden bir yarışmacı "Filika, genellikle hangi araçta bulunur?" sorusuna yanlış cevap verdi.

ATV ekranlarında yayınlanan Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster programına İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Duygu Dilbaz katıldı. Kendini tanıttığı bölümde çeşitli uluslararası yarışmalara katıldığını ifade eden Dilbaz, Rusya'da düzenlenen bir matematik yarışmasında da iki kez üst üste dünya üçüncülüğü kazandığını dile getirdi.

SEYİRCİYE SORMA HAKKINI KULLANDI

"Saklambaç oynayan çocuklar 'Elma dersem çık' dedikleri arkadaşlarına 'armut dersem" dedikten sonra genellikle hangisini söylerler?" sorusunu "Çıkma" diyerek kolaylıkla  cevaplayan Dilbaz, ikinci soruda seyirciye sorma hakkını kullandı.

ŞAŞIRTAN CEVAP

Üçüncü soruda "Filika, genellikle hangi araçta bulunur?" sorusuna acele cevap veren yarışmacı yanlış yanıtladı.  Yarışmacı gemi, tren, uçak ve metrobüs şıkları arasından "Metrobüs" cevabını seçti. Doğru yanıtın "Gemi" olduğunu öğrenen yarışmacı, büyük şaşkınlık yaşadı.

Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacıyı yanıltan soru! Adeta yıkıldı Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacıyı yanıltan soru! Adeta yıkıldı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında, yarıya yarıya joker hakkını kullandıktan sonra yanlış şıkkı tercih eden yarışmacı doğru cevabı görünce adeta yıkıldı.

Kim Milyoner Olmak İster'de romantik anlar! Yarışmacı, sevgilisine evlilik teklifi etti Kim Milyoner Olmak İster'de romantik anlar! Yarışmacı, sevgilisine evlilik teklifi etti Kim Milyoner Olmak İster'e yarışmacı olarak çıkan Michele Cedolin, verdiği yanlış cevabın ardından stüdyodan ayrılmadan önce seyircilerin arasında oturan sevgilisinin yanına giderek evlenme teklifi etti.. Programda evlilik teklifi aldığı için çok şaşkın olan genç kadın "Evet" cevabını verdi.

YORUMLAR