03.10.2021 12:00
Kim Milyoner Olmak İster’de duygusal anlar! Dedikleri yürekleri sızlattı

Ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’in 1 Ekim günü yayınlanan bölümünde sorulan Beşiktaş sorusu gündeme oturdu. Geçen yıl koronavirüsten ağabeyini kaybettiğini belirten yarışmacı, , Beşiktaş sorusunu "Kendisi Beşiktaşlıydı. Sanki ağabeyim yanımda ve bana fısıldıyor" diyerek duygusal anlar yaşattı.

Ekranların fenomen yarışması Kim Milyoner Olmak İster, 1 Ekim Cuma günü yeni bölümüyle ekranlara geldi. Geçtiğimiz yıl ağabeyini koronavirüs nedeniyle kaybeden yarışmacı Necmettin Kokutan, geceye damga vurdu.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

"Kim Milyoner Olmak İster'de Beşiktaş'ın şampiyonluğu 1 puanla kaçırdığı 1986-87 sezonunda Ankaragücü'nün Beşiktaş'ı 1-0 yendiği maçta hangi olayın Türkiye'deki nadir örneklerinden biri gerçekleşmiştir?" sorusunu görünce duygulanan Korkutan, ağabeyinin iyi bir Beşiktaşlı olduğunu ve geçen yıl koronadan hayatını kaybettiğini belirtti. 

“SANKİ AĞABEYİM YANIMDA VE BANA FISILDIYOR”

Necmettin Korkutan, "Ağabeyim geçen yıl koronadan vefat etti. Aslında kanser hastasıydı korona olunca vücudu yenik düştü. Kendisi Beşiktaşlıydı. Beşiktaş'ı benim, Fenerbahçe'yi sevdiğimden belki de daha çok seviyordu. Kendisiyle bir sohbetimizde böyle bir konu geçmişti ve yanlış hatırlamıyorsam hakeme çarpan topla ilgili bir şey söylemişti. Sanki ağabeyim yanımda ve bana fısıldıyor gibi gerçekten" diyerek doğru cevabın olduğu şıkkı seçti.

100 BİN TL’LİK SORUDA ELENDİ

Korkutan, yarışmada başarılı bir performans sergiledi. 100 bin TL'lik ödüle kadar gelen yarışmacı, 'John Wick' ile ilgili soruyu doğru cevaplasaydı 200 bin TL'lik soruyu açtıracaktı.

Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Tıp öğrencisi filika sorusunu cevaplayamadı Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Tıp öğrencisi filika sorusunu cevaplayamadı Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan ve uluslararası bir matematik yarışmasında üst üste iki kez dünya üçüncülüğü kazandığını ifade eden bir yarışmacı "Filika, genellikle hangi araçta bulunur?" sorusuna yanlış cevap verdi.

Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacıyı yanıltan soru! Adeta yıkıldı Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacıyı yanıltan soru! Adeta yıkıldı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında, yarıya yarıya joker hakkını kullandıktan sonra yanlış şıkkı tercih eden yarışmacı doğru cevabı görünce adeta yıkıldı.

Kim Milyoner Olmak İster'de romantik anlar! Yarışmacı, sevgilisine evlilik teklifi etti Kim Milyoner Olmak İster'de romantik anlar! Yarışmacı, sevgilisine evlilik teklifi etti Kim Milyoner Olmak İster'e yarışmacı olarak çıkan Michele Cedolin, verdiği yanlış cevabın ardından stüdyodan ayrılmadan önce seyircilerin arasında oturan sevgilisinin yanına giderek evlenme teklifi etti.. Programda evlilik teklifi aldığı için çok şaşkın olan genç kadın "Evet" cevabını verdi.

YORUMLAR