08.10.2021 08:58
İbrahim Tatlıses'in mutlu günü: İdo dünyaevine girdi

İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna ile birlikteliğinden dünyaya gelen oğlu İdo, sevgilisi Yasemin Şefkatli ile dünyaevine girdi.

Geçtiğimiz günlerde ilk eşi Adalet Sara'nın, kendi çocuklarıyla ilgilenmediği ve düğünlerine bile gitmediği gerekçesiyle ateş püskürdüğü İbrahim Tatlıses, Derya Tuna'dan olma oğlu İdo'yu en mutlu gününde yalnız bırakmadı. Pandemi nedeniyle sade bir nişan yapan çift, görkemli bir düğünle evlendi.

Tatlıses ve Şefkatli ailelerinden düğün pozu geldi.

GÖRKEMLİ DÜĞÜN
Uzun süredir Yasemin Şefkatliyle mutlu bir birlikteliği olan İdo Tatlıses, pandemi döneminde aile arasında sade bir törenle nişanlandıktan sonra, yasakların kalkmasıyla dillere destan bir düğün yaptı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in kıydığı nikahta nikah şahitliğini ise Nejdet Ulucan, Ethem Sancak, Kübra Şefkatli ve Şevket Demir üstlendi. Ünlülerin akın ettiği düğüne, taciz iddialarıyla gündeme gelen Mehmet Ali Erbil'de geldi.

Yasemin Şefkatli'nin gelinliği zerafetiyle görenlerden tam not aldı.

YASEMİN ŞEFKATLİ'NİN GELİNLİĞİ ÇOK BEĞENİLDİ
Gelin Yasemin Şefkatli'nin Özgür Masur imzalı gelinliği görenlerden tam not aldı. Bunun yanı sıra İefkatli, gelin karşılama ve düğünde olmak üzere toplamda 4 tane gelinlik giydi.

İbrahim Tatlıses servetine servet katacak! Milyonluk anlaşma İbrahim Tatlıses servetine servet katacak! Milyonluk anlaşma Yaşadığı silahlı saldırı sonrası yıllarca sahnelerden uzak akldıktan sonra geri dönen İbrahim Tatlıses'in alacağı ücet dudak uçuklattı. İmparator çıktığı sahnelerden adeta servet kazanacak.

YORUMLAR