08.10.2021 15:24
Yasemin Şefkatli'nin gelinliği sosyal medyada gündem oldu!

Dün akşam masal gibi bir düğünle İdo Tatlıses ile hayatını birleştiren Yasemin Şefkatli’nin gelinliği sosyal medya kullanıcıları tarafından beğenilmedi. Güzel modelin gelinliği, sosyal medya kullanıcıları tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Uzun zamandır beraber olan ve geçtiğimiz yılın Ekim ayında nişanlanan Yasemin Şefkatli ile İbrahim Tatlıses, dün akşam görkemli bir düğünle dünyaevine girdi. Düğünde 3 farklı gelinlik giyen güzel model, sosyal medyada gündem oldu.

BİRÇOK ÜNLÜ İSİM DÜĞÜNDEYDİ

Ünlü çiftin düğünleri İstanbul Beşiktaş'taki lüks bir otelde gerçekleşti. Nikahta Nejdet Ulucan, Ethem Sancak, Kübra Şefkatli ve Şevket Demir nikah şahidi oldu. Çift, nikah öncesi aileleriyle birlikte objektif karşısına geçti. Ayşegül Şarlı, Sinan Şefkatli, Yasemin Şefkatli, İbrahim Tatlıses, İdo Tatlıses ve Derya Tuna, düğünde birlikte poz verdi.

GELİNLİK TERCİHİYLE ELEŞTİRİLDİ

Ünlü isimlerin akın ettiği düğünde en çok konuşulan konulardan biri de Şefkatli'nin gelinliği oldu. Düğünden karelerin sosyal medyaya düşmesiyle gündem olan Şefkatli'nin Özgür Mansur imzalı gelinliği sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Şefkatli'nin güzelliğine övgü yağdıran kullanıcılar, gelinliği de bir o kadar beğenmedi.

İşte Yasemin Şefkatli için yapılan yorumlar;

İbrahim Tatlıses'in mutlu günü: İdo dünyaevine girdi İbrahim Tatlıses'in mutlu günü: İdo dünyaevine girdi İbrahim Tatlıses'in Derya Tuna ile birlikteliğinden dünyaya gelen oğlu İdo, sevgilisi Yasemin Şefkatli ile dünyaevine girdi.

İbrahim Tatlıses servetine servet katacak! Milyonluk anlaşma İbrahim Tatlıses servetine servet katacak! Milyonluk anlaşma Yaşadığı silahlı saldırı sonrası yıllarca sahnelerden uzak akldıktan sonra geri dönen İbrahim Tatlıses'in alacağı ücet dudak uçuklattı. İmparator çıktığı sahnelerden adeta servet kazanacak.

Eski çalışanıyla davalık olan İbrahim Tatlıses’in hapsi isteniyor! Eski çalışanıyla davalık olan İbrahim Tatlıses’in hapsi isteniyor! İbrahim Tatlıses’in, eski danışmanı ve çalışanı Tatlıses TV genel müdürü Fulya Akbay Toprak’ı tehdit ve hareket ettiği iddiasıyla 4 yıl hapsinin istendiğini dava sonuçlandı. Tatlıses’e hapis cezası verilmesine karar verildi.

YORUMLAR