15.10.2021 12:26
Ronaldo'nun eşine aldığı hediye ağızları açık bıraktı: 124 bin Euro değerinde

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, sevgilisi Georgina Rodriguez'e mücevherlerini taşıyabilmesi için büyük bir çanta aldı. Sevgilisinin hediyesine kayıtsız kalmayan Georgina, bu jest karşısında duygulu bir teşekkür mesajı paylaştı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Georgina, ağlayan surat emojisi kullanarak Ronaldo'ya teşekkür etti. Georgina'nın paylaşımı ise takipçilerini şaşırttı.

Cristiano Ronaldo, çocuklarının annesi olan Georgina Rodriguez'e hediye olarak mücevherlerini taşıyabilmesi için özel bir çanta aldı.

124 BİN EURO DEĞERİNDE

Cristiano Ronaldo, sevgilisi Georgina Rodriguez'e mücevherlerini taşıyabilmesi için özel bir çanta aldı. Büyük mücevher çantasının değeri ise tam 124 bin euro.

“HALEN ŞAŞKINIM”

Georgina bu hediye karşısında büyük şaşkınlık yaşadı ve duygulandı. Sosyal medyadan Ronaldo'da duygusal bir mesajla teşekkür etti. İspanyol model kişisel Instagram adresinden Ronaldo'yu etiketleyerek, "Halen şaşkınım" notu paylaştı.

ÖZELLİKLERİ SAYMAKLA BİTMİYOR

Malle Vendôme mücevher kutusu, ünlü firmanın en lüks parçalarından biri. Bu parça markanın, Parisli kuyumcuların merkez üssü olan ünlü Place Vendôme'deki mağaza açılışına özel olarak tasarlandı. Portekizli yıldızın hediyesi, 140 cm yüksekliğe ulaşan boyutları ile mücevher saklamak için sekiz çekmece, kolyeler için bir büst, çıkarılabilir bir ayna ve yüzük kutusu içeriyor.

İki efsane burun buruna! Khabib ile Ronaldo'nun paylaşımına beğeni yağdı İki efsane burun buruna! Khabib ile Ronaldo'nun paylaşımına beğeni yağdı UFC kafes dövüşünün efsane isimlerinden olan Khabib Nurmagomedov ile dünya starı Crsitiano Ronaldo’nun kafa kafaya geldiği anlar sosyal medyada gündem oldu. Khabib Nurmagomedov o anları hesabından paylaşırken, "O şimdiye kadarkilerin en iyisi" notunu düştü.

Cristiano Ronaldo’ya ağır darbe! Danışmanı tarafından dolandırıldı Cristiano Ronaldo’ya ağır darbe! Danışmanı tarafından dolandırıldı Futbolun ikonlarından olan Cristiano Ronaldo'nun 3 yıl boyunca seyahat danışmanı tarafından dolandırıldığı ortaya çıktı. Danışmanının Ronaldo’nun kartıyla, 200 sahte seyahat düzenleyerek 288 bin Euro çaldığı tespit edildi. Eski Fenerbahçeli Nani ve Beşiktaşlı Manuel Fernandes'in de bu danışman tarafından dolandırıldığı açıklandı.

Ronaldo ısınma sırasında kadın güvenlik görevlisini bayılttı! Ronaldo ısınma sırasında kadın güvenlik görevlisini bayılttı! Şampiyonlar Ligi'nde dün akşam Manchester United, Young Boys'a 2-1 mağlup oldu. Karşılaşma öncesinde Ronaldo'nun ısınmak için çektiği şutta top, kadın güvenlik görevlisine çarptı ve korku dolu anlar yaşandı. Çarpmanın etkisiyle bayılan kadın, çevrede kısa süreli endişeye neden olurken Ronaldo da ısınmayı bırakıp hemen yanına gitti. Güvenlik görevlisi kendine gelince özür dileyen Portekizli yıldız daha sonra ısınma antrenmanına geri döndü.

YORUMLAR