22.11.2021 14:27
Kibariye'nin ‘kuaför krizi' büyüdü: 'Şikayetçi olacağım'

Sanatçı Kibariye'nin kaynak saç krizi büyüyor. Kibariye'nin kaynak saç ücretini ödemediğine yönelik iddiaları reddetmesinden sonra işletme sahibi konuyla ilgili olarak şikayetçi olacağını belirtti.

Sanatçı Kibariye'nin Kadıköy’de bir kuaföre yaptırdığı kaynak saç sonrası yaşanan ücretini ödemediği yönünde iddialar gündemdeki yerini koruyor. Kibariye, ücretini ödemediğine yönelik iddiaları reddetti. Kibariye’nin açıklamaları sonrası işletme sahibi konuyla ilgili şikayetçi olacağını belirterek, “Bizi hem tehdit ediyor hem de paramızı ödemiyor” dedi.Geçtiğimiz ay Kadıköy'de bir kuaföre giderek kaynak saç yaptıran Sanatçı Kibariye'nin hizmet bedeli olan 4 bin 200 lirayı ödemediği iddiaları sonrası işletme sahibi duruma tepki göstererek ücretin ödenmesini talep etmişti.

Sahne aldığı konserde konuşan Sanatçı Kibariye ise, “45 senedir sesimle bir yerlere geldim, insanları dolandırarak değil. Kul hakkına girmedim. Yapmadığım bir şeyi bana kimse yaptı diyemez. Çoluğum çocuğum var benim. Herkes haddini bilecek. Haddini bilmeyene de haddini bildiririm” diyerek iddiaları reddetti.Sanatçı Kibariye'nin açıklamaları sonrası kuaför salonu işletmecisi ise ödeme yapılmadığını yineleyerek konuyu mahkemeye taşıyacağını belirtti.

"MADEM ORTADA BİR ÖDEME VAR, DEKONTUNU GÖSTERSİN”

Konuya ilişkin konuşan kuaför dükkanı sahibi Kemal Kıran, "Kibariye Hanım aylar sonra bir açıklama yapıyor. Bize ödeme yaptığını söylüyor. Madem ortada bir ödeme var, dekontunu göstersin. Bizim kendisinin sanatına karşı bir saygımız var ancak bize tehditkar bir şekilde ‘Hadlerini bildiririm' tarzında kelimeler kullanıyor. Bizim paramızı versin. Biz zaten haddimizi biliriz. Biz konuyla ilgili kendisinden şikayetçi olacağız. Bizi hem tehdit ediyor hem de paramızı ödemiyor. Kibariye Hanım'ın eşi ve medya danışmanı zaten ödeme yapmadıklarını kabul ediyor” diye konuştu.


Kibariye'ye ikinci şok! Stilistin de alacağı çıktı Kibariye'ye ikinci şok! Stilistin de alacağı çıktı Şarkıcı Kibariye geçtiğimiz günlerde bir kuaförde kaynak saç yaptırmış ve ücretini ödemdiği için stilistini rehin bırakmıştı. 24 bin lira alacağı olduğunu belirten stilist İsmail Günüç Kibariye’ye sitem etti.
Kibariye hakkında şok iddia! 4 bin 200 liralık faturayı ödemedi Kibariye hakkında şok iddia! 4 bin 200 liralık faturayı ödemedi Kadıköy’de bir kuaförde saçlarına kaynak yaptıran şarkıcı Kibariye’nin, işlem sonrası ödeme yapmadan ayrıldığı iddia edildi. Ödeme için Kibariye’nin eşini arayan işletme sahibi, aldığı cevapla şaşkına döndü.

YORUMLAR