28.11.2021 08:50
Almanya’nın konuştuğu Türk kızı Zeynep Avcı’dan muhteşem bir yorum daha

Almanya’da yayınlanan O Ses yarışmasında ilk turda söylediği ‘Yalan’ şarkısı ile tüyleri diken diken eden Türk yarışmacı Zeynep Avcı, Zerrin Özer’in ‘Kıyamam’ şarkısı ile izleyenleri bir kez daha mest etti.

Türk kökenli Zeynep Avcı, güçlü sesi ve yorumlarıyla O Ses Almanya’da damga vurmaya devam ediyor. O Ses Almanya’da ilk turda söylediği Tan Taşçı’nın ‘Yalan’ adlı şarkısı ile Almanya ve Türkiye’de büyük yankı uyandıran Zeynep Avcı, yine kendisini herkese hayran bırakan bir performansa imza attı.

ZEYNEP AVCI GÖZYAŞLARINA HAKİM OLMADI

Yarışmadaki başarılı çıkışını sürdüren Zeynep Avcı, bu kez sahneye Zerrin Özer’in ‘Kıyamam’ adlı şarkısı ile çıktı. Yorumu ile yine jüri üyelerini ayakta alkışlatan Zeynep Avcı, izleyenleri duygulandırdı. Şarkı biterken gözleri dolan Zeynep Avcı izleyenleri de duygulandırdı.

Türk kızı Zeynep Avcı sesiyle O Ses Almanya’ya damga vurdu! Türk kızı Zeynep Avcı sesiyle O Ses Almanya’ya damga vurdu! Almanya’da düzenlenen The Voice of Germany yarışmasına katılan Türk kızı Zeynep Avcı, yarışmadaki performansıyla tüm jüri üyelerinin beğenisini topladı. Yarışmaya damga vuran Zeynep Avcı performansıyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

YORUMLAR