03.12.2021 11:05
Şarkıcı Alişan setlere geri dönüyor! Seksenler dizinde rol alacak

Setlere ara veren ve en son Dostlar Mahallesi dizisinde rol alan ünlü şarkıcı Alişan, yıllar sonra tekrardan setlere geri dönüyor. Sosyal medya hesabından setten paylaşımlar yapan Alişan, TRT 1’in sevilen dizisi Seksenler dizinde rol alacağının müjdesini verdi.

Cennet Mahallesi dizsindeki Ferhat rolüyle adından söz ettiren Alişan, uzun zamandır setlerden uzaktı. Ünlü şarkıcı şimdi de Seksenler dizisinde konuk oyuncu olarak rol alacak.

SETLERE GERİ DÖNÜYOR

Temmuz ayında kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs nedeniyle kaybeden ve sonrasında ailesine zaman ayıran Alişan, dizide rol alacağını da Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla duyurdu. Alişan, dizinin oyuncularıyla pozlarını paylaşarak takipçilerini heyecanlandırdı.

SEKSENLER DİZİSİNDE ROL ALACAK

Müzik kariyerinin yanı sıra yaptığı oyunculuklarla da tanınan Alişan, Alişan ilk olarak 1998 yılında çekilmeye başlanan Aynalı Tahir'de başrol oynamıştı. Alişan daha sonra ise Falçata Kemal, Kurt Kapanı, Aşkına Eşkıya, Cennet Mahallesi ve Dostlar Mahallesi dizilerinde rol almıştı.

Yapımcılığını ve senaristliğini Birol Güven'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Uğur Yağcıoğlu'nun oturduğu, kadrosunda Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İlker Ayrık ve Zeynep Demirel gibi isimlerin yer aldığı Seksenler dizisi, hafta içi her gün TRT 1'de ekrana gelmeye devam ediyor.

Patron kadın ezdi, suçu çalışan üstlendi Patron kadın ezdi, suçu çalışan üstlendi Uşak'ta hafif ticari aracın çarptığı kadın hayatını kaybetti. Kazayı üstlenen kişinin, yalan söylediği, iş yeri sahibinin suçunu üstlendiği ortaya çıktı.

Sağlık Bakanı Koca'dan sağlık çalışanlarına zam müjdesi! Sağlık Bakanı Koca'dan sağlık çalışanlarına zam müjdesi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Sağlık çalışanlarına 2 bin 500 ile 5 bin lira arasında zam yapacağız" ifadelerini kullandı.

Yaya geçidinde çarptığı genç kızı ölüme terk edip suçu çalışanına attı Yaya geçidinde çarptığı genç kızı ölüme terk edip suçu çalışanına attı Uşak’ta alkollü araç kullanmaktan ceza alan ve ehliyetine 2028 yılına kadar el konulan alkollü sürücü yaya geçidinde bekleyen genç kıza çarptıktan 1 saat sonra çalışanına trafik ekiplerini arattı. Suçu çalışanına atan alkollü sürücünün çarptığı ve 1,5 saat boyunca yağan yağmurun altında fark edilmeyi bekleyen genç kız kaldırıldığı hastanede yaşamını kaybetti.

YORUMLAR