05.12.2021 11:26
Fulya Öztürk’ten kötü haber geldi! İkinci kez koronavirüse yakalandı

Fulya ile Umudun Olsun programının ünlü sunucu Fulya Öztürk, dünkü yayınına çıkmayıp sevenlerini meraklandırmıştı. Sevenlerinin merakına kayıtsız kalmayan Fulya Öztürk, sosyal medya hesabından paylaşım yaparak ikinci kez koronavirüse yakalandığını açıkladı. Öztürk, yaptığı paylaşımda ise "Canım yanıyor. Rabbime sığınıyorum" dedi.

Ekranların sevilen programı Fulya İle Umudun Olsun sunucusu Fulya Öztürk, dünkü yayına çıkmamasının ardından sevenlerini endişelendirmişti.

İKİNCİ KEZ KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Ünlü sunucunun neden dünkü programa katılmadığı merak edilirken, Öztürk'ün koronaya yakalandığı ve bu nedenle ekranlardan uzak kaldığı ortaya çıktı. Ünlü sunucu, 2020 yılında da koronavirüse yakalanmış ve ağır bir şekilde geçirmişti.

“CANIM YANIYOR”

Test sonucu pozitif çıkmasının ardından hemen hastaneye kaldırılan başarılı sunucu, konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda da bulundu. Öztürk, "Canım yanıyor. Rabbime sığınıyorum" dedi.

Batman’da korona virüs olan 20 aylık bebek hayatını kaybetti Batman’da korona virüs olan 20 aylık bebek hayatını kaybetti Batman’da annesiyle birlikte korona virüs olan 20 aylık Betül Ayla Acar bebek durumunun ağırlaşması nedeniyle 18 gündür tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybetti.

Van Gölü suyuyla hazırlanan spreyin korona virüsün yayılmasını engellediği tespit edildi Van Gölü suyuyla hazırlanan spreyin korona virüsün yayılmasını engellediği tespit edildi Dünyanın en büyük sodalı gölü olan Van Gölü’nün suyuyla hazırlanan özel sprey, korona virüsün yayılımını engellediği araştırmalar sonucundan tespit edildi.

Moderna CEO’su korona virüsün geleceğini konuştu: Yakında bebekler için de aşılar mevcut olacak Moderna CEO’su korona virüsün geleceğini konuştu: Yakında bebekler için de aşılar mevcut olacak ABD’li korona virüs aşısı geliştiricisi Moderna’nın CEO’sur Stephane Bancel, korona virüsün geleceği hakkındaki soruları yanıtladı. Bancel, korona virüsün bir yıl içinde bitebileceğine belirterek, yakında bebekler için de aşıların mevcut olacağını söyledi.

YORUMLAR