06.12.2021 12:17
Eser Yenenler müjdeli haberi verdi: Arif Güloğlu programa geri dönüyor

Çok Güzel Hareketler 2’nin sevilen oyuncusu Arif Güloğlu, bir süredir kanser tedavisi görmesi nedeniyle programa ara vermişti. Eser Yenenler’den ise müjdeli haber geldi. Altın Kelebek Ödülleri'nde En İyi Komedi Dizisi ödülü alan ekibin kaptanı Eser Yenenler, Güloğlu'nun dönüş tarihini canlı yayında açıkladı. Yenenler, Arif Güloğlu’nun 2 bölüm sonra ekibe katılacağını duyurdu.

Kanser tedavisi sebebiyle 1 senedir Çok Güzel Hareketler 2 ekibinde yer almayan Arif Güloğlu'ndan sevindirici haber geldi. Ekibin kaptanı Eser Yenenler, 47. Altın Kelebek Ödülleri'nde sevindirici haberi duyurdu.

“BİRKAÇ BÖLÜM SONRA ARAMIZA DÖNÜYOR”

Ekibin kaptanı Eser Yenenler, ödülü Arif Güloğlu'na hitap etti ve Güloğlu'nun iyileştiğini, birkaç bölüm sonra da aralarına yeniden katılacağını söyledi.

ARİF GÜLOĞLU KİMDİR?

18 Eylül 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 1.73 boyunda, 69 kiloda ve başak burcudur. Ankara’da çeşitli tiyatrolarda bir çok rol üstlendi ve buna İstanbul’da da devam etti. 19 yaşında İstanbul’a yerleşti. Eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Bir yandan da hayali olan oyunculuk için çabaladı ve 2018 yılında Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu ve hala orada yer almaktadır.

Şarkıcı Alişan setlere geri dönüyor! Seksenler dizinde rol alacak Şarkıcı Alişan setlere geri dönüyor! Seksenler dizinde rol alacak Setlere ara veren ve en son Dostlar Mahallesi dizisinde rol alan ünlü şarkıcı Alişan, yıllar sonra tekrardan setlere geri dönüyor. Sosyal medya hesabından setten paylaşımlar yapan Alişan, TRT 1’in sevilen dizisi Seksenler dizinde rol alacağının müjdesini verdi.

Patron kadın ezdi, suçu çalışan üstlendi Patron kadın ezdi, suçu çalışan üstlendi Uşak'ta hafif ticari aracın çarptığı kadın hayatını kaybetti. Kazayı üstlenen kişinin, yalan söylediği, iş yeri sahibinin suçunu üstlendiği ortaya çıktı.

Sağlık Bakanı Koca'dan sağlık çalışanlarına zam müjdesi! Sağlık Bakanı Koca'dan sağlık çalışanlarına zam müjdesi! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Sağlık çalışanlarına 2 bin 500 ile 5 bin lira arasında zam yapacağız" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR