28.05.2022 09:19
4. kez baba olan Tolga Karel’in oğluna verdiği isim duygulandırdı

Yaprak Dökümü dizi ile adını zirveye taşıyan Tolga Karel, 5 yıl Türkiye'den ABD'ye taşınmıştı. Ünlü isim 4. kez baba oldu. Karel, oğluna bir süre önce vefat eden babasının adını verdi.

Tolga Karel’in babası Tufan Karel, bir süre önce kanser nedeniyle hayatını kaybetti. Amerika’da yaşayan oyuncu cenazeye yetişemedi. Baba acısıyla derinden sarsılan Karel, dün 4. çocuğunu kucağına aldı.

Karel 2011 yılında Azeri manken Günay Musayeva ile nikah masasına oturmuştu. Çift yollarını 2015 yılında ayırdı. İkilinin bu evlilikten Cihangir adında bir çocuğu bulunuyordu. Oyuncu, 2016 yılında Sarah Scott ile evlenerek ABD’de yaşamaya başladı. Karel, dün 4. kez baba oldu.

“RABBİM BABAMA TIPATIP BENZEYEN BİR EVLAT GÖNDERDİ”

Bebeğini kucağına alan Karel, duygusal bir mesaj paylaşarak oğluna babasının ismini verdiğini açıkladı:

“Rabbim benden babamın ruhunu ve bedenini aldı, yerine melekleriyle onun kadar merhametli ona tıpatıp benzeyen bir erkek evlat gönderdi. Rahat uyu aslan yürekli babam. Biz ona baktıkça seni her an her yerde yaşatacağız adınla birlikte. Dualarını esirgemeyen tüm gönül dostlarımdan Allah razı olsun.”

Tolga Karel'in duygulandıran paylaşımı...

Tolga Karel babasının cenazesine yetişemedi, gömüldüğü anları paylaştı Tolga Karel babasının cenazesine yetişemedi, gömüldüğü anları paylaştı Oyunculuğu bırakıp Amerika’ya yerleşen Tolga Karel’in babası Tufan Karel, kanser nedeniyle hayatını kaybetti. Karel cenazeye yetişemedi ancak eski eşi Günay Musayeva ve oğlu cenazede oradaydı. Eski oyuncu, babasının gömüldüğü anları paylaştı.
Tolga Karel acı haberi sosyal medyadan duyurdu: Ben gelmeden ölme demiştim sana Tolga Karel acı haberi sosyal medyadan duyurdu: Ben gelmeden ölme demiştim sana Yaprak Dökümü dizisiyle milyonların hafızasında yer eden ve ABD'ye taşınarak oyunculuğu bırakan Tolga Karel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile babası Tufan Karel'in hayatını kaybettiğini duyurdu.
TIR şoförlüğü yapmaya başlayan Tolga Karel, dostlarına sitem etti! "Yere batsın sahte sevginiz" TIR şoförlüğü yapmaya başlayan Tolga Karel, dostlarına sitem etti! "Yere batsın sahte sevginiz" İki yıl önce yerleştiği Amerika’da TIR şoförlüğü yapmaya başlayan Tolga Karel, dostlarına sitem etti.

YORUMLAR