23.06.2022 17:18
Ünlü oyuncudan 'Kurtlar Vadisi' itirafı: Hepimiz ayrılacaktık, kesenin ağzını açtılar biz de vazgeçtik

Kurtlar Vadisi’nde Kılıç karakterine hayat veren Attila Olgaç, yıllar sonra çok konuşulacak itiraflarda bulundu. Ünlü oyuncu dizide Polat Alemdar’i canlandıran Necati Şaşmaz ile ilgili tarikat haberleri çıktıktan sonra diziden ayrılmak istediklerini açıkladı. Olgaç, “Hepimiz ayrılacaktık. Aldığımız paranın iki mislini verdiler, biz de kaldık. Zafer Ergin (Mehmet Karahanlı) 3 mislini isteyince 10 bölüm sonra öldürüldü” sözleriyle herkesi şaşırttı.

Bir döneme damgasını vuran ve üzerinden yıllar geçmesine rağmen internette replikleriyle ve sahneleriyle hala gündemde olan Kurtlar Vadisi dizisinde rol alan Atilla Olgaç çok konuşulacak itiraflarda bulundu. Ünlü oyuncu verdiği röportajda çarpıcı açıklamalar yaptı.

“KESENİN AĞZINI AÇTILAR”

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz ile ilgili bir dönem ‘tarikat üyesi’ olduğuna dair haberler çıkmıştı. Şaşmaz'la ilgili çıkan tarikat haberleri sonrası diziden ayrılmak istediklerini belirten Olgaç, kendilerine iki misli ücret teklif edilince kadrodan ayrılmaktan vacgeçtiklerini söyledi. Ünlü isim açıklamasında “Hepimiz ayrılacaktık. Fakat geçim için yaşamak önemli. Kesenin ağzını açtılar, aldığımız paranın iki mislini verdiler. İki misli para alınca da yapılacak bir şey olmadı” dedi.

“ZAFER ERGİN 3 MİSLİ ÜCRET İSTEDİ, KANAL DEVREYE GİRDİ”

Bu çarpıcı açıklamasının ardından sözlerine devam eden Olgaç, dizide Mehmet Karahanlı karakterine hayat veren Zafer Ergin'in devam etmek için 3 misli ücret istediğini belirtti. Ünlü oyuncu açıklamasında “Zafer Ergin dedi ki, ‘3 mislini isterim.’ Onun üzerine 'Olmaz' dedi adam. Kanal devreye girerek 'Sen iki ver. Üstünü ben vereceğim' dedi ama 10 bölüm sonra öldürüldü. Zafer öyle gitti. Yoksa o da gitmiyordu. Erken öldürüldü” ifadelerini kullandı.

Kurtlar Vadisi'nin Cerrahpaşalı'sından şaşırtan çıkış: Ölmek istemiyorum Kurtlar Vadisi'nin Cerrahpaşalı'sından şaşırtan çıkış: Ölmek istemiyorum 2003 yılında yayın hayatına başlayan ve hem yayınlandığı dönemde hem de sonrasında milyonların beğenisini kazanan Kurtlar Vadisi dizisi günümüzde bile gündem olmaya devam ediyor. Fenomen dizinin oyuncusu Özcan Varaylı, EDHO dizisi ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı ve "Tekrar Oktay'ın karşına çıkıp bir sezon sonra ölmek istemiyorum" dedi.
Kurtlar Vadisi’nin yönetmeninden heyecanlandıran proje: Çok yakında geliyor Kurtlar Vadisi’nin yönetmeninden heyecanlandıran proje: Çok yakında geliyor Ekranların uzun soluklu dizisi Kurtlar Vadisi’nin yönetmenlik koltuğunda oturan Doğan Ümit Karaca’nın yeni projesi belli oldu. İlk tanıtımı yayınlanan Balkan Ninnisi adlı dizi, çok yakında TRT1 ekranlarında yer alacak.
Kurtlar Vadisi’nin Güllü’sü Erhan Ufak 55 kilo verdi, değişimiyle şaşırttı Kurtlar Vadisi’nin Güllü’sü Erhan Ufak 55 kilo verdi, değişimiyle şaşırttı İlk bölümü 2003 yılında yayınlanan ve bir döneme damga vuran dizi Kurtlar Vadisi'nin oyuncuları da yapım kadar dikkat çekmeye devam ediyor. Dizide Güllü karakterini canlandıran Erhan Ufak da merak edilen oyuncular arasında. 44 yaşındaki Ufak, son haliyle gündem oldu.

 

YORUMLAR