19.07.2022 11:38
Ünlü oyuncu ve 2,5 yaşındaki kızı koronavirüse yakalandı! “Sonunda covid bizi de buldu”

Uzun yıllardır Amerika’da yaşayan oyuncu Saadet Işıl Aksoy, tatil için Türkiye’ye gelmişti. Marmaris’te tatil yapan ünlü isim kızıyla birlikte koronavirüse yakalandığını açıkladı. Aksoy, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Bu Saadet. Saadet son zamanlarda biraz rahatladı. Eskisi kadar Covid önlemlerine dikkat etmedi. Saadet ve 2,5 yaşındaki kızı Covid kaptı. Siz Saadet gibi olmayın” ifadelerini kullandı.

Başarılı oyuncu Saadet Işıl Aksoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerini üzdü. Güzel oyuncu küçük kızıyla birlikte koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Amerika’da yaşayan Saadet Işıl Aksoy, kızı Marisa Gülcan Kıraner ve eşi ile tatil için Türkiye’ye geldi. Marmaris’te yaptığı tatil keyfine gölge düşen Aksoy, Instagram'dan yaptığı açıklamayla koronavirüse yakalandığını açıkladı.

“COVID BENİ DE BULDU”

Instagram’da 170 bin takipçisi bulunan Aksoy paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Aylar sonra yaptığım post bu olmayaydı iyiydi ama sonunda Covid beni de buldu. İlk 2 gün aşırı vücut ağrılı, aşırı baş ağrılı çok zor geçti, 3. gün tünelin ucundaki ışık göründü, bugün 5. gün ve “Sağlıklı olmak ne güzel” modundayım. Bu foto da 14 saatlik uçuşla kızımızı ve beni heyecanla görmeye gelip bu şekilde görebilen sevgilimin gözünden, burada dursun, hayatta asıl nelerin gerçekten önemli olduğunu hatırlatsın. Bu Saadet. Saadet son zamanlarda biraz rahatladı. Eskisi kadar Covid önlemlerine dikkat etmedi. Saadet ve 2,5 yaşındaki kızı Covid kaptı. Siz Saadet gibi olmayın. Sevgiler…”

Demet Özdemir üzücü haberi sosyal medyadan paylaştı! ‘Biraz ağrılı atlatıyorum ama…’ Demet Özdemir üzücü haberi sosyal medyadan paylaştı! ‘Biraz ağrılı atlatıyorum ama…’ Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Oğuzhan Koç ile nişanlanan Demet Özdemir, koronavirüse yakalandığını duyurdu. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından “Biraz ağır ve ağrılı atlatıyorum ama tedavim devam ediyor” dedi.

YORUMLAR