03.08.2022 09:16
17 yıllık evlilik sessiz sedasız bitti: Oyuncu Ufuk Özkan ile Nazan Güneş boşandı

Oyuncu Ufuk Özkan ile eşi Nazan Güneş 17 yıllık evliliklerini sessiz sedasız noktaladı. 2005 nikah masasına oturan çift anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Geniş Aile, Emret Komutanım, Hayat Bazen Tatlıdır gibi projelerde başarıyla rol alan Ufuk Özkan’dan kötü haber geldi. Ünlü oyuncunun 17 yıllık evliliği tek celsede bitti.

ANLAŞMALI BOŞANDILAR

Ufuk Özkan, 2005 yılında nikah masasına oturduğu Anadolu Ateşi'nin başarılı dansçılarından Nazan Güneş'ten boşandı. Eren adında bir de oğulları olan çift, evliliklerini anlaşmalı olarak noktaladı. Bir süredir evlilikleriyle ilgili fikir ayrılıkları yaşayan çift, sessiz sedasız boşanmayı tercih etti. İkili sosyal medyadan birbiriyle çekilen fotoğraflarını henüz kaldırmadı.

UFUK ÖZKAN’IN EŞİ KİMDİR?

Boşanma haberinin ardından Ufuk Özkan'ın eşinin kim olduğu da merak konusu oldu. Ünlü oyuncunun 2005'te hayatını birleştirdiği kişi de tanıdık çıktı. Özkan’ın 17 yıllık eşi Nazan Güneş Türk dansçıdır. Güneş, yaklaşık 10 yılı aşkın bir süre Anadolu Ateşi'nde başdansçı olarak görev yapmıştır.

Şarkıcı Zeynep Bastık ile Tolga Akış tek celsede boşandı Şarkıcı Zeynep Bastık ile Tolga Akış tek celsede boşandı Geçtiğimiz sene temmuz ayında nikah masasına oturan Tolga Akış ile Zeynep Bastık evliliklerinde bir sene dolmadan ayrılık kararı almıştı. Çift dün tek celsede boşandı.
Ünlü oyuncu Pelin Batu tek celsede boşandı Ünlü oyuncu Pelin Batu tek celsede boşandı Oyuncu Pelin Batu, psikolojik şiddet gördüğü iddiasıyla eşi Macit Bitargil’e boşanma davası açtı. Tek celsede biten davada mahkeme çocuk konusunda ortak velayet kararı vererek Bitargil’in çocuğuna aylık 2 bin lira nafaka ödemesine karar verdi.

YORUMLAR