05.08.2022 09:57
Takipçilerine müjdeli haberi verdi: Burcu Kara ikinci çocuğuna hamile

Bir erkek çocuğu annesi Burcu Kara, ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıkladı. Müjdeli haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Kara, esprili bir şekilde “Balıketi bir Burcu'ya hazır olun” dedi.

Oyuncu Burcu Kara yönetmen Fırat Doğu Parlak ile Bekçika'nın Brugge kentinde 2016 yılında dünya evine girmişti. 2017 yılında ilk çocuğu Ali Çınar’ı kucağına alan ve doğumun ardından vaktinin büyük bir bölümünü oğluna ayıran Burcu Kara, ikinci kez hamilelik heyecanı yaşıyor.

“36 BEDEN GÜNLERİME BİR SÜRE ARA VERİYORUZ”

Kara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda müjdeli haberi vererek “Bu ara biraz kilo aldım. 36 beden günlerime bir süre ara veriyoruz. Balıketi bir Burcu'ya hazır olun” ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncunun paylaşımın altına birçok kişi iyi dileklerde bulunarak tebrik mesajları yazdı.

3,5 aylık hamile olan Fahriye Evcen ile oğlu Karan koronavirüse yakalandı 3,5 aylık hamile olan Fahriye Evcen ile oğlu Karan koronavirüse yakalandı Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu açıklayan Fahriye Evcen’den sevenlerini üzecek bir haber geldi. 3,5 aylık hamile olan Evcen ile oğlu Karan’ın koronavirüse yakalandığı öğrenildi.
Buse Varol’dan üçüncü çocuk açıklaması: Buse Varol hamile mi?  Alişan ve Buse Varol bebek mi bekliyor? Buse Varol’dan üçüncü çocuk açıklaması: Buse Varol hamile mi? Alişan ve Buse Varol bebek mi bekliyor? Ünlü şarkıcı Alişan’ın eşi Buse Varol'un yeniden hamile olduğu iddiaları gündemde yer aldı. Geçtiğimiz günlerde boşanma haberleriyle konuşulan çift zor günleri geride bıraktı. “Buse Varol hamile mi?” sorusunun cevabı basında yer alan haberlerin ardından merak konusu oldu. Söylentiler sonrası “Buse Varol ve Alişan bebek mi bekliyor?” diye merak ediliyor. Konuyla ilgili Buse Varol iddialara son noktayı koydu. İşte detaylar…

YORUMLAR