06.08.2022 08:47
Survivor yarışmacısı Ogeday’ın babasının kaybolduğu iddiası ortalığı karıştırdı! Beklenen açıklama geldi

Survivor yarışmacısı Ogeday Girişken Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde kaybolan kişinin babası olduğuna dair bir paylaşımda bulunmuştu. Söz konusu paylaşımda Girişken “Babam 3 gündür Edremit Körfezinde aranıyor! Dualarınızı esirgemeyin lütfen” ifadelerine yer vermişti. Gerçek kısa bir süre sonra ortaya çıktı. Ogeday Girişken sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde denizde kaybolan bir kişi aranıyordu. Bu haberi sosyal medya hesabından paylaşan Survivor yarışmacısı Ogeday Girişken, yardım istedi. Birçok yerde haber yayıldı, iddialar sosyal medyada çok konuşuldu. Gerçek Ogeday'ın açıklaması sonrası ortaya çıktı 

“DUALARINIZI ESİRGEMEYİN LÜTFEN”

Burhaniye’ye 11 kilometre mesafedeki kırsal Pelitköy Mahallesi sahilinden denize açılan İsmail Nayman Arık, bir süre sonra bağırarak yardım istedi. Sahilde bulunanlar tarafından bilgi verilmesi üzerine olay yerine jandarma, Sahil Güvenlik ve polis ekipleri sevk edildi. Survivor yarışmacısı Ogeday Girişken, Balıkesir’de kaybolan kişiyle ilgili yardım istedi.

Girişken paylaşımında “Babam 3 gündür Edremit Körfezinde aranıyor! Dualarınızı esirgemeyin lütfen” ifadelerine yer verdi. 

“ARKADAŞLAR BENİM BABAM DEĞİL”

Kısa süre sonra yayılan haberler sonrası Ogeday Girişken sosyal medya hesabından açıklama yaparak durumun yanlış anlaşıldığını bildirdi. 

Ogeday Girişken, “Arkadaşlar benim babam değil bir arkadaşımın babası için paylaşmıştım ama ilginiz için teşekkürler. Arkadaşım için destek olursanız çok sevinirim” dedi.

Teşkilat dizisine çok konuşulacak transfer… Yeni isim herkesi şaşırtacak! Çağlar Ertuğrul yerine Survivor yarışmacısı geliyor Teşkilat dizisine çok konuşulacak transfer… Yeni isim herkesi şaşırtacak! Çağlar Ertuğrul yerine Survivor yarışmacısı geliyor TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Teşkilat’ta beklenmedik bir veda yaşanmış, dizide Serdar karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul yeni sezon öncesi sevilen yapımdan ayrılmıştı. Ünlü oyuncunun yerine bu sezon Survivor’da fırtınalar estiren başarılı yarışmacının geleceği iddia edildi.
Survivor 2022 All Star'ı 2. olarak bitiren Adem sessizliğini bozdu: “İğrenç bir insan, hak etmiyor” sözlerine cevap verdi Survivor 2022 All Star'ı 2. olarak bitiren Adem sessizliğini bozdu: “İğrenç bir insan, hak etmiyor” sözlerine cevap verdi TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor All Star, 30 Haziran akşamı İstanbul'da yapılan büyük final yapmış, kupayı Nisa Bölükbaşı göğüslemişti. Ancak Nisa’nın şampiyonluğu hak etmediğini söyleyen birçok kişi tepki göstermişti. Survivor’ı 2. olarak bitiren Adem Kılıçcı ise uzun süre sonra sessizliğini bozdu. Kılıçcı, final sonrası Nisa’yı neden takipten çıkardığını ilk kez anlattı. Sevilen yarışmacı, “Benim hayatımda yeri olmadığına karar verdim ve takipten çıktım. Allah yolunu açık etsin. İlişkisinde de hayatında da başarılar” dedi ve kendisine yöneltilen sorulara açık yüreklilikle cevap verdi.
Survivor şampiyonu Nisa’ya teklif üstüne teklif yağdı, seçtiği markayla milyonluk anlaşma imzaladı Survivor şampiyonu Nisa’ya teklif üstüne teklif yağdı, seçtiği markayla milyonluk anlaşma imzaladı TV8 ekranlarının merakla izlenen yarışması Survivor All Star 2022’de geçtiğimiz haftalarda final heyecanı yaşanmıştı. Şampiyonluk kupasını göğüsleyen isim SMS oylarıyla Nisa Bölükbaşı olmuştu. Nisa Bölükbaşı daha önce şarkıcı Aleyna Tilki’nin yüzü olduğu markayla dev bir reklam kampanyası için anlaşma imzaladı.

YORUMLAR