06.08.2022 14:40
Emel Sayın’ın acı günü: Sosyal medyadan duyurdu

Türk ses sanatçısı, müzik yorumcusu ve sinema oyuncusu Emel Sayın’ın kardeşi Fatoş Sayın, hayatını kaybetti. Aldığı acı haberle yıkılan ünlü isim, vefat haberini sosyal medya hesabından paylaştı.

Sahnelerin ve sinemanın efsane ismi Emel Sayın, kardeş acısıyla sarsıldı. Sevilen oyuncunun kardeşi hayata gözlerini yumdu. Ünlü isim kız kardeşinin ölüm haberini sosyal medyadan paylaştığı mesajla duyurdu. Fatoş Sayın’ın kanser nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

Emel Sayın ve kardeşi Fatoş Sayın

“BİR TANECİK KARDEŞİM, NE DESEM YETMİYOR”

Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşan Sayın altına şu notu düştü:

“Canımın içi, bir tanecik kardeşim benim. Ne desem yetmiyor. Nurlar içinde huzurla uyu İnşallah. Allah rahmet eylesin.”

Ünlü sanatçıya Deniz Seki, Arzum Onan, Nilgün Belgin gibi pek çok isim baş sağlığı dileklerinde bulundu.

İKİ KIZ KARDEŞİ DE VEFAT ETMİŞTİ

Türk sanat müziğinin güçlü yorumcusu Emel Sayın, 2019 yılında diğer kardeşi Şenel Sayın’ı 62 yaşında kanser nedeniyle kaybetmişti. Sayın’ın emekli opera sanatçısı kız kardeşi Hülya Gücüyener ise 2001 yılında vefat etmişti.

Türkiye’nin belleğine kazınan ses Sungun Babacan hayatını kaybetti Türkiye’nin belleğine kazınan ses Sungun Babacan hayatını kaybetti Türkiye’nin önemli ses sanatçılarından olan ve sesiyle birçok kişinin belleğine kazınan Sungun Babacan hayatını kaybetti. Babacan; Tom Hanks, Tom Cruise, Brad Pitt, Mel Gibson, Andy Garcia, Alec Baldwin ve Superman’in de aralarında bulunduğu çok sayıda karakteri seslendirmişti. Türkiye'nin usta dublaj sanatçılarından olan babacan 63 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Oyuncu kardeşler Burak ve Toprak Sergen’in acı günü: Semih Sergen hayatını kaybetti! “Canım babacım elveda” Oyuncu kardeşler Burak ve Toprak Sergen’in acı günü: Semih Sergen hayatını kaybetti! “Canım babacım elveda” Türk tiyatro oyuncusu, yönetmen, sinema ve dizi oyuncusu Semih Sergen vefat etti. Tiyatroda 100’ün üzerinde başrol oynayan, oyuncu kardeşler Toprak ve Burak Sergen'in babası olan Semih Sergen 91 yaşında hayatını kaybetti. Sanatçı için 8 Ağustos'ta Ankara'da tören yapılacağı öğrenildi.

YORUMLAR