10.06.2021 22:23
Milli Takım, İtalya'ya hazır

EURO 2020'nin açılış maçında İtalya ile karşılaşacak olan A Milli takımımız, Roma Olimpiyat Stadı'nda İtalya'ya hazırlandı

EURO 2020'nin açılış maçında, İtalya ile Roma Olimpiyat Stadı'nda karşı karşıya gelecek olan A Milli Futbol Takımı, karşılaşmanın oynanacağı statta yaptığı antrenmanla hazırlıklarını tamamladı.

YÖNETİCİLER DE TAKİP ETTİ

Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde ilk 15 dakikası basına açık olarak gerçekleştirilen antrenmanı Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, TFF Başkan Vekili Mehmet Baykan, TFF İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Eski milli futbolcu Emre Belözoğlu ve TFF yöneticileri de takip etti.

İstasyon ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanın basına kapalı bölümünde ise İtalya maçının taktiği üzerinde duruldu. A Milli Futbol Takımı, EURO 2020'nin açılış karşılaşmasında, Roma Olimpiyat Stadı'nda yarın TSİ 22.00'de İtalya ile karşı karşıya gelecek.

A Millîler Roma'yı fethetmeye geldi A Millîler Roma'yı fethetmeye geldi EURO 2020 Avrupa Şampiyonası başlıyor. Turnuvanın açılış maçı A Millî Futbol Takımımız ile İtalya arasında yapılacak. Bu kapsamda milliler, cuma günkü maç için Roma'ya geldi.

Terim'den İtalyan basınına: Milli Takım'a güvenim tam Terim'den İtalyan basınına: Milli Takım'a güvenim tam Galatasaray ile sözleşmesi kısa süre önce sona eren teknik direktör Fatih Terim, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Türkiye ve İtalya’nın elde edeceği herhangi bir başarının kendisi için sürpriz olmayacağını belirtti.

YORUMLAR