14.09.2021 11:58
Galatasaray-Lazio maçının hakemi belli oldu

UEFA Avrupa Ligi kapsamında sahasında Lazio ile karşılaşacak olan Galatasaray'ın maçını yönetecek hakemin Matej Ju olacağı öğrenildi.

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi E Grubu'ndaki ilk maçında kendi sahasında Lazio'yu ağırlayacak. Galatasaray-Lazio karşılaşmasını, Sloven hakem Matej Ju yönetecek.

KARŞILAŞMANIN HAKEMLERİ
Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi E Grubu ilk maçında 16 Eylül Perşembe günü 19.45'te başlayacak mücadelede Lazio'yu ağırlayacak. Bu zorlu müsabakada Slovenya Futbol Federasyonu'ndan Matej Jug düdük çalacak. Jug'un yardımcılıklarını Matej Zunic ve Manuel Vidali yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise David Smajc olacak.
Ayrıca VAR koltuğunda Slavko Vincic oturacakken, AVAR'da da Rade Obrenovic yer alacak.

Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi kadrosu belli oldu Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi kadrosu belli oldu Galatasaray Kulübü, UEFA Avrupa Ligi grup maçları öncesinde UEFA'ya futbol takımının kadro listesini gönderdi.

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Avrupa'daki rakipleri belli oldu Fenerbahçe ve Galatasaray'ın Avrupa'daki rakipleri belli oldu Temsilcilerimiz Fenerbahçe ve Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi 2021-2022 sezonunda gruplardaki rakipleri belli oldu. Fenerbahçe kuraya 3. torbadan, Galatasaray ise 4. torbadan katıldı. Fenerbahçe D Grubu'nda Olimpiacos ve E. Frankfurt ve Antwerp ile eşleşirken Galatasaray E Grubu'nda Lazio, L. Moskova ve Marsilya ile eşleşti.

YORUMLAR