21.09.2021 14:37
Cristiano Ronaldo’ya ağır darbe! Danışmanı tarafından dolandırıldı

Futbolun ikonlarından olan Cristiano Ronaldo'nun 3 yıl boyunca seyahat danışmanı tarafından dolandırıldığı ortaya çıktı. Danışmanının Ronaldo’nun kartıyla, 200 sahte seyahat düzenleyerek 288 bin Euro çaldığı tespit edildi. Eski Fenerbahçeli Nani ve Beşiktaşlı Manuel Fernandes'in de bu danışman tarafından dolandırıldığı açıklandı.

Cristiano Ronaldo'nun, birlikte çalıştığı Geostar isimli seyahat acentesinin bir çalışanı tarafından 3 yıl boyunca düzenli olarak dolandırıldığı ortaya çıktı.

288 BİN EURO ÇALDI

Ünlü futbolcunun kredi kartı şifrelerini bilen Maria Silva isimli seyahat danışmanı, Portekizli futbolcu adına yaklaşık 200 sahte seyahat ayarladı. Bu sahte seyahatlerin tüm masraflarını Cristiano Ronaldo'nun kredi kartlarından ödeyen dolandırıcı, yıldız isimden toplamda 288 bin Euro çaldı.

AYNI SUÇTAN SABIKASI BULUNUYOR

Cristiano Ronaldo'nun hiç gerçekleştirmediği 200 seyahat üzerinden 288 bin Euro haksız kazanç elde eden 53 yaşındaki Maria Silva'nın aslında 2017 yılında aynı suçtan hüküm giydiği ortaya çıktı.

RONALDO HAREKETE GEÇTİ

Cristiano Ronaldo'nun bu dolandırıcılık nedeniyle özel jetle Portekiz'e giderek konuyla ilgili gizlice ifade verdiği öğrenildi.

TAKIM ARKADAŞINIDA DOLANDIRDI

Maria Silva isimli dolandırıcının, yine Futbol camiasının tanınmış simaları olan eski Fenerbahçeli Nani, Beşiktaşlı Manuel Fernandes ve menajer Jorge Mendes'i de aynı yöntemle toplamda 350 bin Euro değerinde dolandırdığı ve 4 yıl ceza aldığı öğrenildi.

Ronaldo ısınma sırasında kadın güvenlik görevlisini bayılttı! Ronaldo ısınma sırasında kadın güvenlik görevlisini bayılttı! Şampiyonlar Ligi'nde dün akşam Manchester United, Young Boys'a 2-1 mağlup oldu. Karşılaşma öncesinde Ronaldo'nun ısınmak için çektiği şutta top, kadın güvenlik görevlisine çarptı ve korku dolu anlar yaşandı. Çarpmanın etkisiyle bayılan kadın, çevrede kısa süreli endişeye neden olurken Ronaldo da ısınmayı bırakıp hemen yanına gitti. Güvenlik görevlisi kendine gelince özür dileyen Portekizli yıldız daha sonra ısınma antrenmanına geri döndü.

Cristiano Ronaldo ve CZN Burak ortak oluyor! Teklif Ronaldo’dan geldi Cristiano Ronaldo ve CZN Burak ortak oluyor! Teklif Ronaldo’dan geldi Restoran zinciri sahibi olan Türk aşçı Burak Özdemir, Cristiano Ronaldo'dan ortaklık teklifi aldığını açıkladı. Burak Özdemir, "Cristiano Ronaldo ağabey ile görüşme halindeyiz. Bana 'İngiltere'ye gel' dedi. Bana o ısrar etti" diye konuştu.

Ronaldo, 12 yıl aradan sonra muhteşem başladı Ronaldo, 12 yıl aradan sonra muhteşem başladı Manchester United'a 12 yıl aradan sonra geri dönen Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo, ilk maçında iki kez fileleri havalandırarak, muhteşem bir başlangıç yaptı.

YORUMLAR