09.10.2021 10:37
VAR monitörü patladı! Andorra-İngiltere maçı öncesi statta yangın çıktı

2022 Dünya Kupası Elemeleri I Grubu'nda Andorra'nın İngiltere'yi konuk edeceği maç öncesi karşılaşmanın oynanacağı statta yangın çıktı.

Dünya Kupası elemeleri tüm heyecanıyla sürerken Andorra-İngiltere maçı öncesi stattan yangın haberi geldi. Dünya Kupası Elemeleri I Grubu'nda Andorra ile İngiltere yarın karşı karşıya gelecek. Mücadelenin oynanacağı statta VAR monitörünün patlaması sonucu yangın çıktı.

La Vella Ulusal Stadyumu'nda maç öncesi çıkan yangın paniğe neden olurken, yangının yedek kulübesine de sıçradığı ve kulübenin bir kısmının kullanılamaz hale geldiği belirtildi.

Cumartesi günü 21.45'te oynanacak karşılaşmada VAR sisteminin yer alıp almayacağı henüz bilinmezken mücadeleyi Stephanie Frappart yönetecek.

Milli Takım fırsatı tepti (Türkiye - Norveç maçı golleri ve geniş özeti) Milli Takım fırsatı tepti (Türkiye - Norveç maçı golleri ve geniş özeti) 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu yedinci maçında A Milli Futbol Takımımız, Norveç'i konuk etti. Kıran kırana geçen mücadele 1-1'lik beraberlikle son buldu. Türkiye - Norveç maçı golleri ve geniş özeti bu haberde...

Azerbaycan-İrlanda Cumhuriyeti maçının VAR'ı Abdulkadir Bitigen oldu Azerbaycan-İrlanda Cumhuriyeti maçının VAR'ı Abdulkadir Bitigen oldu FIFA, Abdulkadir Bitigen'e Azerbaycan ile İrlanda Cumhuriyeti maçında VAR olma görevini verdi.

PFDK'dan Sergen Yalçın'a bir maç ceza PFDK'dan Sergen Yalçın'a bir maç ceza Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'a 1 maç ceza verdi.

YORUMLAR